(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Захоплюючий дует Швейцарія + Баварія

4 дні від 169 €

Маршрут

Львів

Мюнхен

Зальцбург

Цюріх

Будапешт

Львів

Програма туру

1 День

13:00 - виїзд групи зі Львова.

Перетин кордону.

Нічний переїзд на територію Німеччини.

2 День

Приїзд в Мюнхен.

Оглядова екскурсія містом. Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам’ятками (Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців) та величними соборами, скуштувати традиційні смажені ковбаски.

Вільний час.

Пропонуємо відвідати факультативні екскурсії:

- BMW World (трансфер - 8 €) -  музей, присвячений історії BMW, розташований в Мюнхені біля будівлі штаб-квартири BMW. У музеї представлена експозиція автомобілів і мотоциклів BMW за всю історію марки.

- виїзна екскурсія «Зальцбург – сцена світу» (15 €)*. Старе місто зі своїм різноманіттям архітектурних стилів є справжньою скарбницею, не в останню чергу, завдяки суворим охоронним заходам. Якщо не поспішаючи пройти по численних маленьких вуличках, на обмеженому просторі можна побачити споруди епох Середньовіччя, Романтизму, Ренесансу, Бароко, а також благородні будинки буржуа періоду монархії в стилі Класицизму. Навряд чи існує епоха, яка не залишила б у Зальцбурзі своїх архітектурних слідів! Місто Зальцбург є одним з райських куточків, які можна знайти в Європі.

Збір групи.

Переїзд в транзитний  готель.

Ночівля.

3 День

Сніданок.

Виселення з готелю.

Переїзд на територію Швейцарії в м. Цюріх.

Швейцарія – країна, щедро обдарована природою з дивовижним ландшафтом, де захоплює дух від панорами гір і озер, а чистота, затишок і доброзичливість швейцарців відразу ж створюють атмосферу комфорту. Одним з найвідоміших міст Швейцарії є Цюріх. Практично у всіх Цюріх асоціюється з банківськими рахунками і гномами-банкірами, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі! Історичний центр міста давно вже загубився між солідними будівлями банків і розкішних бутіків... Але час не владний над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам'ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими купюрами, а квітами і нагрітим на сонці камінням... Серце Цюріха - Старе місто, яке тісно обіймає ріку своїми кам'яними мостами і баштами. Цюріхське озеро надає ландшафту міста неймовірної чарівності, завдяки якій воно виглядає як золотий скарб, який лежить на срібному дзеркалі...

Тематична екскурсія «Цюріх – найстильніший мегаполіс Європи».(15€)

Вільний час.

Збір групи.

Переїзд на територію Угорщини.

4 День

Прибуття в Угорщину.

На Вас очікує  ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку - найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону.

Переїзд на територію України.

 

Вартість туру

Вартість при ранньому бронюванні Стандартна вартість
169 € 199 €

 

Увага! При бронюванні туру обов'язкове замовлення екскурсії позначеної * "Зальцбург - сцена світу" - 15€

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу;
- ночівля в готелі ;
- сніданок в ресторані готелю;
- оглядові екскурсії по Будапешту та Мюнхену;
- супровід керівника;

У вартість туру не включено

- туристичний збір 3,85/доба;
- страхування;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний