(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

!

24.11.2022 (4 дні) 145 €

У вартість туру вже включено 3 міста:

Будапешт, Венеція та Трієст!
+

відвідання знаменитого італійського аутлету в період
неймовірних розпродажів «ЧОРНОЇ ПЯТНИЦІ»


+ можливість відвідати унікальне місце, яке називають "Білим лебедем Адріатики"

ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ 4****

Програма туру

1 День

Ранковий збір групи.

Виїзд на україно-угорський кордон. Переїзд до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту»
. Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону.
Фото-пауза на одній з найкрасивіших площ Європи.
Запрошуємо бажаючих на романтичну прогулянку на кораблику по Дунаю «Вогні нічного Будапешту» (25 €). Перед Вами відкриється Будапешт, якого Ви ще не бачили… Ви поринете у справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацький Бастіон, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. І саме з бокалом шампанського у Вас буде можливість загадати найпотаємніші бажання, які неодмінно збудуться!
Збір групи. Нічний переїзд до Італії.

2 День

Прибуття до Італії.
Запрошуємо Вас в місто на перехресті культур – Трієст.
Ознайомча екскурсія.
Трієст – дуже незвичайне італійське місто, має цікаву історію, довгий час знаходився не під юриздикцією Італії і саме це робить його таким незвичайним. Саме тут сходяться слов’янський та латинський світи і це поєднання дарує приємні та незабутні враження від міста.
Вільний час.
Можливість в затишній траторії скуштувати традиційні італійські страви та випити запашної кави.
Для бажаючих поїздка в казкову резиденцію династії Габсбургів - Замок Мірамаре (15 €).

Castello di Miramare знаходиться в надзвичайно красивому і спокійному місці на березі затоки Адріатичного моря, в оточенні красивого парку зі звивистими доріжками, альтанками та ставками, а також фонтанів, скульптур і музею. Замок Мірамаре і його парк побудовані за наказом австрійського ерцгерцога Фердинанда Максиміліана з роду Габсбургів. Зараз Замок Мірамаре відмінний приклад розкішної аристократичної резиденції, яка зберегла свою первісну обстановку.

Збір групи.
Переїзд та поселення в готелі.
Після обіду ми присвячуємо час ШОПІНГУ В « ЧОРНУ ПЯТНИЦЮ»!!!

Трансфер до аутлету McArthur Glen. Італія – всесвітній центр моди та шопінгу і особливо увагу слід приділяти аутлетам- величезним торговим центрам. Ми відвідаємо один з п’яти найбільших аутлетів у країні. На Вас чекатиме понад 150 брендових магазинів із солодкими знижками, починаючи від 50% і закінчуючи аж до 80%. Час на шопінг!

Ночівля.

3 День

Сніданок.
Нас очікує одне з найвідоміших міст у світі - романтична Венеція!
(проїзд громадським транспортом, пливемо корабликом 11 € в одну сторону).

Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців…
Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!


Вільний час.

Рекомендуємо:
- Для тих, хто хоче глибше поринути в це місто - факультативна екскурсія - «Всі таємниці Венеції» (20 €). Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Неважливо, скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі, реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами. Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…
Знайомство розпочнеться із центральної площі – Сан Марко, на якій розташований палац Дожів, де жили правителі Венеції та собор Святого Марка, в якому зберігаються мощі євангеліста Марка. Далі гід проведе вас вузенькими вуличками, мостами, площами та каналами до найбільшого та найкрасивішого моста Венеції Ріальто, що перекинутий через Гранд канал. За мостом знаходиться знаменитий сувенірний ринок.
- Прогулянку на гондолі (25€), яка запам'ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції.

Збір групи.
Повернення на материк.
Виїзд до України

4 День

Їдемо додому.

Дивимось фільми, слухаємо музику і ділимось враженнями…

Вечірнє прибуття до Львова.

Вартість туру

Стандартна ціна - 180 €
PROMO ціна - 145 €

У вартість туру включено

- проїзд по маршруту автобусом євро-класу;
- проживання в готелі 4* в районі Венеції;
- харчування ВВ – сніданки в ресторані готелю;
- ознайомчі екскурсії по програмі:
Будапешт, Венеція, Трієст;
- трансфер в аутлет;
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- готельний збір 3.85 € ос;
- страховий поліс.

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний