(050) 370 41 12

В гостях у казки: замки Закарпаття + Косино

1 день від 545 грн

Програма туру

1 День

06:00 – Виїзд зі Львова.

Екскурсія одним з найкрасивіших палаців України – Шенборн. Це місце, де оживають фантазії та спогади. У це важко повірити? Але Ви самі можете в цьому переконатись. На території парку Шенборна, в Закарпатті сформовано свій особливий та неповторний настрій, з своєрідним колоритом, а унікальний ліричний клімат з минулого дозволить зануритись у світ казок, який можна відродити з уяви: прогулянка на кареті, костюмовані прогулянки та вистави, читання віршів на березі озера посеред карпатського лісу. А ще в цьому лісі сховані скарби «Снігової королеви», які ми з Вами обов’язково знайдемо…

Вільний час.

Відвідання термальних купалень «Косино».

На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщено декілька термальних басейнів, «Королівська Зала», Аква-бар, «Ванна Кнайпа», найбільший термальний фонтан-джакузі України «Золотий кран здоров’я» та багато іншого. Температура в басейнах сягає +41°C. Термальна вода піднімається із свердловини глибиною 1190 метрів. Саме в цьому комплексі можна оздоровитися та просто гарно відпочити.

Переїзд в Мукачево. Відвідання замку  Паланок - одного з найцінніших історичних та військово-архітектурних пам'ятників України. Овіяний легендами, чудово відреставрований замок є однією з найцікавіших пам'яток Закарпаття з часів сивої давнини. Ви зможете поблукати по справжньому середньовічному замку, насолодитись панорамою міста з балконів, потримати за палець бронзову фігуру князя Федора Корятовича і загадати бажання (за повір'ям, воно обов'язково здійсниться).

Повернення до Львова.

Вартість туру:

Вартість туру, грн
від 46 осіб 45-40 осіб 39-30 осіб 29-20 осіб
545 595 635 665

 

У вартість туру включено

- проїзд автобусом;
- послуги локальних гідів;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- вхідні квитки
( палац Шенборнів: дорослі - 20 грн., діти - 15 грн; замок Паланок: дорослі - 50 грн, діти - 30 грн. Термальні води Косино: дорослі - 450 грн (3 години), діти до 150см. - безкоштовно)

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний