(050) 370 41 12

Різдвяні ярмарки

20.12.2020 (4) SPECIAL PRICE  -50%

Маршрут

Львів

Краків

Прага

Дрезден

Львів

ВСІ МІСТА У ВАРТОСТІ!

Програма туру

1 День

9:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
Виїзд на територію Польщі.
Переїзд в культурну столицю Польщі - Краків.
Переїзд до м. Краків. Ознайомча прогулянка королівським Краковом. Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель- місце коронації польських королів, Маріяцький костел з вівтарем Віта Сквоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукеніце, а також Ягелонський Університет.
Нічний транзит до Праги.

2 День

Ранкове прибуття до Праги.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів» Прага -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, якою її означали навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв  десятків поетів, музикантів, митців душею і тілом. Ви відвідаєте знаменитий Карлів міст і серце Праги - Старомнєська площа.
Запрошуємо Вас на екскурсію «Прага – королівське місто». (18€)*  Ви побуваєте в резиденції празьких королів та імператорів – Празькому Граді, найбільшому середньовічному замковому комплексі в світі. Перед Вами відкриється: Кафедральний собор Св. Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св. Іржі, палацовий комплекс Бельведер.
«Круїз по р. Влтава + вечеря». (25€)   Під час круїзу ви насолодитеся незвичайними видами Праги, побачите Празький град, Національний театр, пропливете під Карловим мостом і зможете дізнатися цікаві факти про місто. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських блюд (шведський стіл) і традиційний чеський напиток – Бехеровка.
Вільний час в місті.
Поселення в готелі. Ночівля.

3 День

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в м.Дрезден.
Запрошуємо на  екскурсію  "Колиска німецької Саксонії -  Дрезден"(10€). Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ви відчуєте неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям. Вільний час.
Пропонуємо відвідати Дрезденську галерею(Вхід: 12 EUR, пільговий квиток - 9 EUR, для груп від 10 осіб - 11 EUR, для дітей до 17 років вхід БЕЗКОШТОВНО  )
Збір групи.
Нічний транзит на територію України.

4 День

Прибуття до Львова.

Вартість туру:

 Вартість туру 
138 €


SPECIAL PRICE  на 20.12.2019
- 50 % від ціни

Увага! При бронюванні туру обов`язковим є замовлення екскурсії "Прага - королівське місто" (18€)*

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі;
- харчування: сніданки;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії в Празі та Дрездені
- ознайомча прогулянка Краковом.

У вартість туру не включено

- туристичний збір 3.85 €/ос./доба
- страхування;(за бажанням)

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 301

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний