(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Подорож крізь час: місто Лева + Замки Мушкетерів

2 дні від 615 грн

Маршрут

Львів

Свірж

Старе Село

Львів

Неймовірна подорож до міста Лева та захоплююча пригода  Замками Мушкетерів
 

У вартості туру:

  • дитяча екскурсія «Казки старовинного міста»;
  • тематична екскурсія «Штольня кавових скарбів»;
  • тематична екскурсія «Під крилом птаха»;
  • захоплююча подорож Замками Мушкетерів;
  • солодка гурме - екскурсія до «Львівської майстерні шоколаду».

Програма туру

1 День

Прибуття до Львова, зустріч групи представником фірми.
Ви опинитесь в серці міста дрімаючих левів…Розпочинаємо нашу казкову подорож містом Лева з дитячої театралізованої екскурсії «Казки старовинного міста». Перевтілившись у легендарних місцевих героїв, ми з Вами відвідаємо всі найзагадковіші місця старого Львова…біля кожного з них поринемо у казкову атмосферу, відчувши себе справжнім персонажем з історії міста…Ви обов'язково побачите все найцікавіше у Старому центрі – Порохову вежу, Успенську церкву, Домініканський собор, єврейський, руський та вірменський квартали, прогуляєтеся від Оперного театру до чотирьох фонтанів площі Ринок, і далі, повз старовинну Кафедральну церкву, до інших приголомшливих будівель і дивних пейзажів... Звичайно, з кожною будівлею тут пов'язані десятки захоплюючих і цікавих історій - таких, які могли статися тільки з жителями цього міста.
А тепер настав час дізнатися звідки ж в місті та околицях береться кава? З-під землі? Можливо. Запрошуємо Вас на екскурсію «Штольня кавових скарбів». Саме у Львові добувають каву в підземеллі прямо з-під площі Ринок і ми також спробуємо долучитись до цього процесу. Гадаєте це міф? Тоді гайда з нами і Ви переконаєтесь…
А також ми відкриємо для Вас шоколадну таємницю. Відправимось в першу в Україні «Майстерню шоколаду». Вже в 19 столітті шоколад зі Львова експортували в Європу, а разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття. Тут можна не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його! Пориньте в шоколадну казку і Ви !

А далі тематична екскурсія "Під крилом птаха". Є у Львова ще одна дуже цікава особливість, правда для того, щоб її як слід розглянути - доведеться подолати деякі перешкоди. Сподіваємося, це Вас не злякає! Вам доведеться здолати всього-лише запаморочливий підйом на Високий Замок, щоб з висоти пташиного польоту побачити дивовижну панораму міста.
Поселення.
Вільний час.

У вільний час пропонуємо відвідати Океанаріум Львів.

Львівський океанаріум – це науково-просвітній заклад, музей живої морської природи, який розташований в приміщенні трьох-поверхового будинку в центрі міста. Тут можна побачити як жителі морів та океанів співіснують та проводять день у звичному для них ритмі. В більше ніж 20 акваріумах плавають понад 3000 рибок різних видів, серед яких є як звичайні рибки із зоомагазинів, так і жителі Світового океану, зокрема арвана, що мешкає у водах Південної Америки. В більшості рибок океанаріуму дуже давнє походження – ще з часів динозаврів. (Вартість вхідного квитка: дорослий - 200 грн, діти 3-13р. - 150 грн)
Ночівля.

2 День

Сніданок.
Виселення з хостелу.

09:30 – Збір групи.
10:00 – Виїзд зі Львова.
Сьогодні Вас чекатиме загадкова мандрівка замками Львівщини. Ви відвідаєте місця, де знімали легендарні фільми… Поринете у середньовічну атмосферу, уявите себе маленьками принцами та принцесами… 
Для початку поїдемо в Замок Мушкетерів. Білосніжний королівський замок на пагорбі, оточений живописною прикарпатською природою, захоплює в свій чародійний полон сотні туристів. Кожен із нас міг познайомитися з твердинею та її околицями заочно, коли переглядав легендарний фільм усіх часів «Д'Артаньян і три мушкетери».
Переїзд в Старе Село. Вигляд цієї давньої пам'ятки не залишить байдужим нікого. Ця старовинна, оборонна та поважна своєю архітектурою будівля вражає величезним розміром, а потужні мури свідчать як про власне чудове минуле, так і про авторитет та положення її колишніх фундаторів, а також спадкоємців
Повернення до Львова.
Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:

  • ринок сувенірів «Вернісаж», тут ви зможете придбати вироби народних майстрів на згадку про Вашу подорож до «Міста Лева».

А тепер можна і додому …
Місто Львів буде чекати на нову зустріч з Вами.

Вартість туру

При групі Вартість туру з особи, грн
20-29 осіб 698
30-39 осіб 670
40-45 осіб 655
від 46 615

*Для викладачів, що супроводжують групу надаються 2 безкоштовні місця!

При попередньому замовленні туристична фірма організовує харчування. 

Орієнтовні вартості: Сніданки - 85 грн. Обіди - 90 грн.  Вечері - 90 грн.

У вартість туру включено

- проживання в хостелі в центральній частині міста;
- сніданок в кафе;
- послуги екскурсовода-супроводжуючого;
- екскурсії згідно програми:
- театралізована екскурсія «Казки старовинного міста»;
- тематична екскурсія «Штольня кавових скарбів»;
- тематична екскурсія "Під крилом птаха"
- захоплююча подорож Замками Мушкетерів;
- солодка гурме-екскурсія «Львівської майстерні шоколаду».

У вартість туру не включено

- вхідні квиточки:
(Свірзький замок - 20 грн)

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний