(050) 370 41 12

Південь Італії: Рим + Неаполь

5 днів від 149 €

Маршрут

Львів

Будапешт

Кампанія

Гаета

Неаполь

Рим

Ватикан

Львів

Найкрасивіші міста Південної Італії і не тільки
Будапешт, Рим, Ватикан, Неаполь, Формія, півострів Гаета, вулкан Везувій, обриви Одіссея

ВАЖЛИВО!
ГРАТІСНІ МІСЦЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ: 10 + 1 БЕЗКОШТОВНО !!!

Програма туру

1 День

06:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
06:30 - виїзд групи.
 Переїзд на територію Угорщини.
Перетин українсько-угорського кордону.
Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Казкові Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку - найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. Фіналом прогулянки буде частування солодощами на найкрасивішій площі Будапешту.
Нічний транзит до Італії.

2 День

Прибуття на Південь Італії, регіон Кампанія.  

Все частіше туристи вибирають саме південні регіони Італії для відпочинку, адже саме тут можна відчути справжній італійський дух та колорит. Захоплюючі краєвиди та історичні пам'ятки в поєднанні з теплим південним сонечком і неперевершеною кухнею не залишать байдужим нікого. 

Поселення в готель.

Перше знайомство з регіоном  Кампанієя - це дегустація знаменитої піци Маргаріта! Неаполітанська піца - це місцева гордість і визначна пам'ятка. Якщо ви приїхали в регіон Кампанія, обов'язково скуштуйте  і можете вважати, що частина обов'язкової програми виконана. Неаполітанськії піці присвоєно знак Stg (specialità tradizionale garantita), як унікальному продукту. Традиційна піца буває двох видів: Маринара (Marinara) і Маргарита (Margherita). Запрошуємо і Вас скуштувати неаполітанську піцу приготовану в печі.

Ночівля.

3 День

Сніданок.
08.00 - факультативна екскурсія «Його Величність Неаполь + вулкан Везувій» ( 35 €)
. Неаполь - це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Вільний час в Неаполі.

Повернення в готель.

16.30 - «Королівська Формія, магічний півострів Гаета + природнє диво Обриви Одісея» (20 €). Запрошуємо до колишньої резиденції неаполітанських королів – міста Формії. Історія якого бере свій початок ще в 5-му столітті до н.е., а в епоху Стародавнього Риму. У Формії, яка пережила завоювання римлян, варварів, візантійців і французів, не могло не зберегтися слідів такої бурхливої ​​історії.
Фото-пауза на панорамній набережній.
Далі запрошуємо на півострів. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви - з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї - з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанської затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під оборонними стінами і побачите справжнє диво природи - п'ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.
Повернення в готель.
Ночівля.

4 День

Сніданок.
Виселення.
Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (25 €*)
. Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто , куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом.
Для бажаючих продовження екскурсії "Ватикан та Базиліка Святого Петра" (10€) - подорожуємо крізь століття разом. Відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну Ватикан. О Ватикан – скільки скарбів ти тримаєш в собі: музей повний римських статуй і рукотворних гобеленів, чудо світу – Секстинська капела і звичайно собор Святого Петра, що є місцем паломництва тисяч християн зі всього світу.
(пересування по місту громадським транспортом)
Збір групи.
Переїзд на територію України.

5 День

Вранці зупинимося на сніданок на території Угорщини.
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми ... Ми їдемо додому )
Пізнє прибуття до Львова.

Вартість туру:

При групі : Вартість туру з особи
29 – 35 ос. 169 €
36 – 49 ос. 159 €
50+ ос. 149 €

УВАГА! При бронюванні туру обовзяковим є замовлення екскурсії "Всі дороги ведуть до Риму" (25€)

У вартість туру включено

- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання в готелі;
- харчування: сніданки;
- супровід керівника групи;
- тематичні екскурсії по програмі;

У вартість туру не включено

- готельний збір 3.85 €/ос./доба
- страхування;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 306

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний