(050) 370 41 12

Новорічне тріо: Будапешт + Відень + Прага

29.12.2019 (5 днів) АКЦІЯ "Раннього бронювання"

Маршрут

Львів

Будапешт

Сентендре

Відень

Прага

Львів

У вартості вже включено 3 столиці:
Будапешт + Відень + Прага

Феєричний Новий рік у центрі Праги

+ можливість продегустувати неперевершені угорські вина, знамените чеське пиво та відпочити в термальних купальнях

Програма туру

1 День

21:00 – Збір групи на ж/д вокзалі м. Львів.
21:20 - Виїзд на територію Угорщини.

2 День

Прибуття в м.Егерсалок. 
Це унікальне місце, що поєднало у собі надзвичайну природу, старовинні пам’ятки архітектури та скульптури, цілющі, теплі джерела. Справжньою пам’яткою Егерсалок, до якої з’їжджаються тисячі туристів, вважається термальне джерело. Забудована площа купалень налічує 10.844 км2. Температура вод, що виринають з глибини 410 метрів, складає 65-68 градусів. Там, де вода роками струмує по схилах пагорбу утворилася незвичайна «шапка» з вапнякових покладів площею 1200 м2. Подібні геологічні утворення можна побачити лише в Туреччині та Америці. Ця надзвичайна вода містить 12 біологічно незамінних та 5 корисних мікроелементів для організму людини, а саме кальцій гідрокарбонат, магній, натрій, мета саліцилову кислоту.
Запрошуємо і вас на релакс! Не забудьте купальники!
Відправляємось до одного з найвідоміших винних регіонів в Угорщині - м. Егер. Переїзд у селище виноробів «Долина красивих жінок». Запрошуємо на  дегустацію місцевих вин і справжній угорський гуляш (20 €). Ви почуєте таємні легенди цього регіону, дізнаєтеся, чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки ну і море хорошого настрою ми вам обіцяємо:).
Прибуття до м. Будапешт.
Запрошуємо на оглядову екскурсію містом.
Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор  св.Матяша та знаменитий  Королівський палац.

Вільний час в місті.
19:30 - збір групи та переїзд в готель.
Поселення в готель.

Ночівля.

3 День

Сніданок.
Виїзд на територію Австрії. Прибуття в столицю - Відень.

Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи. Автобусна оглядова екскурсія центральною частиною міста. Ви познайомитеся з найбільшими пам'ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам'ятники Моцарту, колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.
Вільний час.
Збір групи. Переїзд до Чехії.
Поселення в готелі в передмісті Праги. Підготовка до Нового року.
Переїзд на центральну площу Праги.

Прага є одним з найкращих місць для зустрічі Нового року. Запрошуємо Вас на феєричне дійство!!!
За кілька годин до Нового року туристи з усіх країн світу, які приїхали зустріти це чудове свято до Праги, збігаються на Старомєстську площу, на якій розташована знаменита празька ратуша з астрономічним годинником. Тут панує неймовірна атмосфера, яка нікого не залишить байдужим. Опівночі настає кульмінація - тисячі людей чують бій курантів, які сповіщають про настання Нового року та спостерігають всесвітньо відомі празькі новорічні феєрверки.

З Новим роком 2020

Збір групи. Повернення до готелю.
Ночівля.

4 День

Сніданок.  
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів».
Прага -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, такою її бачили навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв, поетів, музикантів та митців. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги - Старомеська площа.
Вільний час.
Для бажаючих пропонуємо факультативну екскурсію «Прага – королівське місто» (15 €)*.
Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється:Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.
20:00 – «Круїз по р. Влтава + вечеря» (25 €). Під час круїзу ви насолодитеся незвичайними видами Праги, побачите Празький град, Національний театр, пропливете під Карловим мостом і зможете дізнатися цікаві факти про місто. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських блюд (шведський стіл) і традиційний чеський напиток – Бехеровка.
22:00 - Збір групи. Виїзд на територію України.

5 День

Транзит по території Польщі.
17:30 - орієнтовне прибуття до Львів

Вартість туру:

 

Вартість раннього бронювання  Стандартна вартість
169 € 199 €

УВАГА! При бронюванні туру обовяковим є замовлення екскурсії "«Прага – королівське місто» (15 €)*.

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі;
- харчування ВВ – сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- туристичний збір в високий сезон – 4.85 € доба/ос.;
- страхування.

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 301

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний