(050) 370 41 12

Новорічні італійські канікули

28.12.2019 (6 днів) АКЦІЯ "Раннього бронювання"

Маршрут

Львів

Будапешт

Неаполь

п-ів Гаета

Рим

Флоренція

Львів

В турі найкрасивіші міста Італії
і не тільки:

 Рим, Ватикан, Неаполь,Флоренція, Будапешт

Зустріч НОВОГО РОКУ 2020 на цетральній площі РИМУ

Програма туру

1 День

06:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
07:00 - виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини.
Перетин українсько-угорського кордону.

Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує вечірня екскурсія "Вогні нічного Будапешту" . Ви поринете у справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. Фіналом прогулянки буде справжній «діамант» - набережна Корзо. Ви зможете насолодитись неперевершеною панорамою та продегустуєте настоянки за хороший початок подорожі.

Нічний транзит до Італії.

2 День

Прибуття на Південь Італії, регіон Кампанія.

Поселення в готель в Лаго Патріа.

Все частіше туристи вибирають саме південні регіони Італії для відпочинку, адже саме тут можна відчути справжній італійський дух та колорит. Захоплюючі краєвиди та історичні пам’ятки в поєднанні з теплим південним сонечком і неперевершеною кухнею не залишать байдужим нікого. Додайте ще до цього п’янкі італійські вина і Ви отримаєте найпрекрасніше місце на Землі.

Традиційно знайомство з регіоном Кампанія розпочинаємо з частування піцою.

Наполетанська піца - це місцева гордість і визначна пам’ятка. Якщо ви приїхали в регіон Кампанія, обов’язково покуштуйте місцеву піцу і можете вважати, що частина обовязкової програми виконана. Наполетанській піці присвоєно знак STG (specialità tradizionale garantita), як унікальному продукту. Традиційна наполетанська піца буває двох видів: Маринара (Marinara) і Маргарита (Margherita). Запрошуємо і Вас продегустувати… Пригощаємо по шматку традиційної наполетанської піци.

Ночівля.

3 День

Сніданок (порційний італійський сніданок кава + круасан)

9:30 - факультативна екскурсія «Його Величність Неаполь» (35 €)*. Неаполь - це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Вільний час в Неаполі. Повернення в Лаго Патріа.

Запрошуємо на екскурсію «Магічний півострів Гаета + природнє диво Обриви Одіссея (25 €).

Запрошуємо на півострів. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви - з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї - з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанської затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під оборонними стінами і побачите справжнє диво природи – п’ятдесяти метрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.

Повернення в готель.

Ночівля.

4 День

Сніданок (порційний італійський сніданок кава + круасан).

Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (пересування по місту громадським транспортом).

Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами.

Подорожуємо крізь століття разом Ватикан (10€).

Відвідаємо одну з найменших, проте одну з найвідоміших країн – Ватикан. О, Ватикан, скільки скарбів ти тримаєш в собі. Місце, де мешкала сама Історія в найяскравішому її прояві. Вселенська Церква, схвалена одним з улюблених учнів Христа. Проповідник № 1 у світі. Перстень Всевладдя. Спадкоємець найзагадковіших і скандальних артефактів історії та культури. Єдина у світі держава в державі.

ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ 2020 РІК У РИМІ

Переїзд в транзитний готель.

Ночівля.

5 День

Сніданок.

Виселення з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію «Чарівна Флоренція» (пересування громадським транспортом) . Флоренція – легендарне італійське місто з тисячолітньою історією – тут батьківщина Мікеланджело, Галілея, Данте, Леонардо да Вінчі та Амеріго Веспуччі. За кількістю архітектурних пам’яток та витворів мистецтва Флоренцію називають «містом-музеєм», весь її історичний центр включено у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час.

Збір групи. Нічний транзит територією Італії, Словенії, Угорщини.

6 День

Дивимось фільми і ділимось враженнями.
Пізнє прибуття до Львова.

Вартість туру:

   Вартість туру при ранньому бронюванні  

   Стандартна вартість   

199 €

229 €


УВАГА! При бронюванні туру обов`язковим є замовлення екскурсії "Його величність Неаполь"  (35€)

У вартість туру включено

- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелі 3 ночі;
- харчування ВВ - сніданки(порційні італійські сніданки - кава та круасан;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи;
- трансфер в новорічну ніч Рим - готель.

У вартість туру не включено

- туристичний збір - 3,85 €/доба;
- страхування;
- громадський транспорт.

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 301

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний