(050) 370 41 12

Незвідана Македонія

28.10.2020 (4 дні) 95€

Маршрут

Львів

о.Охрид

Каньйон Матка

Скоп’є

Львів

Програма туру

1 День

08.30 – виїзд групи з м. Львів.
Можливість доєднатись до групи у Стрию, Мукачево, Ужгороді.

Нічний переїзд до Македонії.

2 День

Ранкове прибуття до Македонії.

Подорож до озера Охрид (15€)*
Перше знайомство з країною варто розпочати з того, що вразить. В Македонії це Охрид
- озеро вражаючої краси з неймовірною історією, вік якого налічує понад 5 мільйонів років. Такою унікальною історією можуть похвалитися небагато озер на Землі, лише Байкал та Танганьїка. Для македонців це не просто озеро, це щось сакральне та рідне. Охрид - це невелике море, куди хоче поїхати відпочити на вікенд кожен македонець. Тут Вас очікують нереальні панорами та незабутні враження, це справжнє диво природи.

Переїзд до готелю. Поселення. Ночівля.

3 День

Сніданок.
Виселення з готелю.

Переїзд у Скоп’є. Оглядова екскурсія столицею Македонії.
Скоп’є – столиця Північної Македонії, місто з надзвичайною історією, відоме ще з часів Древнього Риму. Саме тут народився Олександр Македонський та мати Тереза. Шанувальникам міських легенд обов'язково потрібно пройтися по старовинному турецькому, кам'яному мосту через річку Вардар. Згідно з існуючим повір'ям, на кожного, хто ступає на нього з добрими думками, чекає щастя і везіння. Він є архітектурною перлиною Скоп’є. Міст побудований в 15 ст. та залишився неушкодженим після потужного землетрусу, що майже вщент знищив пам’ятки міста. Проте місцеві жителі з великою турботою відновили архітектуру міста та додали багато цікавих родзинок. Зараз тут є на що подивитись і чим помилуватись. Місто активно розвивається і може здивувати навіть досвідченого мандрівника. Варто прогулятись старовинними вуличками міста і відвідати знамениту старовинну фортецю Кале і район Чаршию, що є одним з найбільш колоритних ринків Європи.

Факультативно пропонуємо подорож до каньйону Матка (20€). Каньйон Матка - головна перлина країни Македонія. Найпопулярніший туристичний маршрут завдяки своїй унікальній флорі і фауні. Тут живе величезна кількість рідкісних тварин, які занесені до Червоної книги або які живуть тільки тут. Сама назва говорить про те, що звідси бере початок життя. Каньйон створений річкою Тріска і пропонує туристу вражаючі пейзажі. Ви зможете побачити величні скелі, що оточують озеро та вражають своєю красою та величчю. По озеру курсують прогулянкові катери, з яких найзручніше роздивитись місцевість та зробити неймовірні фото.

Нічний переїзд до України.

4 День

Вечірнє прибуття у Львів.

Вартість туру:

Вартість з особи при ранньому бронюванні – 95€

Стандартна вартість – 115 €

*ціна актуальна при замовленні обов’язкової екскурсії о.Охрид

У вартість туру включено

- проїзд автобусом;
- проживання в готелі зі сніданком;
- супровід гіда;
- оглядова екскурсія по Скоп’є.

У вартість туру не включено

- факультативні програми;
- страхування;
- вхідні квитки та особисті витрати.

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний