(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Між небом і землею

5 днів 255 €

Переваги туру:

ВСІ ОГЛЯДОВІ ЕКСКУРСІЇ ВКЛЮЧЕНІ: Рим, Будапешт, Флоренція
2 ПОВНІ ДНІ У РИМІ!
ТЕМАТИЧНА ЕКСКУСІЯ ВАТИКАНОМ

 

Програма туру

1 День

Збір групи.

Виїзд.

Перетин кордону з Угорщиною.

Приїзд в Будапешт.

Тематична вечірня екскурсія "Вогні нічного Будапешту". Перед Вами відкриється Будапешт, якого Ви ще не бачили... Ви поринете у справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацький Бастіон, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. Старовинна Буда та елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс, а неймовірні краєвиди зачаровують дух та надихають на нові досягнення... І саме з бокалом шампанського у Вас буде можливість загадати найпотаємніші бажання, які неодмінно здійсняться!

Нічний переїзд на територію Італії.

2 День

Прибуття до Італії
Сьогодні відвідаємо одну з найменших, проте одну з найвідоміших країн – Ватикан.
Розпочнемо з ознайомчої екскурсії – Між небом і землею - Vaticano

 О, Ватикан, скільки скарбів ти тримаєш в собі. Місце, де мешкала сама Історія в найяскравішому її прояві. Вселенська Церква, схвалена одним з улюблених учнів Христа. Проповідник № 1 у світі.  Ми побачимо: Базиліку св. Петра, Апостольський палац, монументальну площу, замок Ангелів, зайдемо на на пошту, щоб відправити листи. Навколо храму виросло ціле сакральне місто, що складається з каплиць, молитов, чернечих обителів.

Дальше запрошуємо на екскурсію «Скарбниця людства – музеї Ватикану» (45є з включеними вхідними квиками). Бажаєте побачити вражаючі шедеври скульптури, живопису та архітектури? У вас буде можливість побачити на власні очі всі скарби Ватиканських музеїв. Справді, під час екскурсії ви відвідаєте не один, а величезну кількість музеїв, безцінні колекції яких збиралися папами протягом століть. Своєрідна подорож у часі, крізь століття, із зануренням у атмосферу та безліччю цікавих фактів з історії Святого престолу. Щорічно для його відвідування Музеїв Ватикану приїжджають понад 6 мільйонів туристів з усього світу, не опустіть і ви свого шансу
+ у музеях Ватикану можна побачити одну з найголовніших цінностей у всьому світі – Сікстинську капелу. Свою назву вона отримала на честь чинного на той час папи римського – Сікста VI. Зараз у капелі розташований музей, а сама споруда є однією з головних визначних пам'яток епохи Відродження. Саме тут відбувається одна з головних подій у світі – вибір папи римського кардиналами.

Вільний час. Запрошуємо всіх прогулятися на Пьяцца Навона - один із найбільш характерних площ бароко в Римі, на площі Пьяцца Навона до цих пір є контури римського стадіону, побудованого тут імператором Доміціаном. Сьогодні площа заповнена римлянами, туристами, художниками-вулицями, сувенірними кіосками, кафе – САМЕ ТУТ МОЖНА СМАЧНО І НЕ ДОРОГО ПОЇСТИ З НЕЙМОВІРНОЮ ПАНОРАМОЮ. Поруч, між Пьяццою та Пантеон, церква Русі Сан Луїджі деі Франчесі містить три основні картини Караваджо з кінця 16 століття.
Збір групи.

Переїзд до готелю. Поселення.

Ночівля

3 День

Сніданок.

Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (пересування по місту громадським транспортом).

Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами.
Кількість пам’яток в Римі досягає таких величин, що всього через пару годин у цьому місті мозок і серце мандрівника початківця відмовлятися сприймати нові. Сюди можна приїжджати й приїжджати, й приїжджати. Головне — розуміти, що Рим — це не Італія. Вважайте, що це окрема країна або навіть окремий світ. Рим страшенно старий і назавжди молодий, він бачив розквіт і занепад однієї з найбільших цивілізацій в історії. Не дивно, що весь його історичний центр оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини людства.

Вільний час.

Переїзд в готель в один з наймальовничіших районів Італії -  Тоскану.

Ночівля

4 День

Сніданок.

Виселення з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію «Чарівна Флоренція» (пересування громадським транспортом) . Флоренція – легендарне італійське місто з тисячолітньою історією – тут батьківщина Мікеланджело, Галілея, Данте, Леонардо да Вінчі та Амеріго Веспуччі. За кількістю архітектурних пам’яток та витворів мистецтва Флоренцію називають «містом-музеєм», весь її історичний центр включено у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Обов’язково по бачимо з Вами - Собор Санта-Марія-дель-Фьоре

Собор Святої Марії, чий купол добре знайомий туристам по листівках та фото у путівниках, вже давно став пам'яткою та візитною карткою Флоренції. Як і багато церкв і храмів Італії, Санта-Марія-дель-Фьоре — справжня скарбниця. Чудова архітектура будівлі не поступається величі та розкоші внутрішнього оздоблення, як і мистецьким перлинам собору — полотнам «Оплакування Христа» Мікеланджело та «Марія Магдалина» Донателло. А з оглядового майданчика на куполі собору відкривається чудовий краєвид на Флоренцію.

Вільний час.
Можливість відвідати для бажаючих Галерея Уффици

Вона справді гідна звання скарбниці Флоренції: саме тут зберігаються такі світові шедеври мистецтва, як «Народження Венери» Боттічеллі, Свята Сімейство роботи Мікеланджело, а також роботи Джотто, Караваджо, Тіціана, Рубенса та Леонардо да Вінчі.

Нічний транзит на територію Угорщини

5 День

Переїзд в Егер

Відправляємось до одного з найвідоміших винних та термальних регіонів в Угорщині

Переїзд до знаменитої «Долина красунь» (22€). Нас чекає дегустація місцевих вин і справжній угорський гуляш . Ви почуєте таємні легенди цього регіону, дізнаєтеся, чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки ну і море хорошого настрою ми вам обіцяємоJ. Що найкраще закінчення поїздки !

Збір групи.
Переїзд в Україну.

Пізній приїзд у Львів

Вартість туру

Вартість програми – 255 є

 

Дати виїздів:

26.11 , 14.12

У вартість туру включено

• проїзд автобусом євро-класу в дві сторони;
• проживання в готелях на території Італії 2 ночі;
• харчування ВВ – сніданки (шведський стіл);
• ВСІ ОГЛЯДОВІ НЕСКУРСІЇ: Рим, Будапешт, Флоренція;
• супровід керівника групи.
•тематична екскурсія Ватиканом

У вартість туру не включено

• організаційний та готельний збір 3.85єніч;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний