(050) 370 41 12

Краків+Energylandia

28.03.2020 (3) від 75€

Захоплюючі вихідні в Кракові
+
ENERGYLANDIA - 
один з найбільших парків розваг Європи!

Програма туру

1 День

6:00 – збір групи на жд вокзалі м.Львів.

6:30 – виїзд на територію Польші.

Переїзд в культурну столицю Польщі - Краків.
На Вас очікує захоплююча екскурсія містом для дорослих та дітей.Ви пройдетеся по тракту, по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі, місце де переплітаються легенди ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із навідоміших університетів Європи - Ягелонський університет; середньовічний центр торгівлі - торгові ряди сукенніце, де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини…

А діти отримають можливість побачити справжнього дракона, що дихає вогнем і поринути у середньовічну казку в стінах Вавельського замку …

Вільний час.

  • Можливість скуштувати місцеву кухню – журек, флячки, біґос, та багато іншого, місцеві кафе та ресторани манять своїм різноманіттям.
  • Прогулятися центральними вуличками
  • Відвідати оригінальний музей «Підземної торгової площі» - знаходиться під самою площею і пропонує відправитися в чарівну подорож в далекі часи. Експонати представлені завдяки роботам археологів Польщі. В даний час цей музей пропонує подивитися, як жили місцеві жителі в минулому, їхні інтереси і традиції. За допомогою цифрових макетів можна дізнатися про Краків в середні віки. Вся траса, по якій проходить маршрут музею - це збережена з 13 століття дорога. Крім історичних предметів, є комп'ютерні моделі, що відтворюють минуле життя Кракова.

Поселення в готель.
Ночівля.

2 День

Сніданок.

Виселення з готелю.
Трансфер в парк розваг-запрошуємо Вас в «Енерджіландію» (вхідні квитки дорослі – 119 злотих, діти – 74 злотих) - найбільший парк розваг Польщі, який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіландія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

17:00 – збір групи.
Виїзд на територію України.

 

3 День

По дорозі дивимось фільми та слухаємо музику...ми їдемо додому)

Нічне прибуття до Львова.

Вартість туру:

При групі : Вартість туру з особи
29 – 35 ос. 85 €*
36 – 49 ос 79 €
50+ ос 75 €

* - вартість актуальна при приєднанні до регулярного туру

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу по маршруту;
- проживання в готелі;
- харчування BB - сніданок;
- супровід керівника групи по маршруту;
- ознайомча екскурсія по Кракову.

У вартість туру не включено

- туристичний збір - 3.85 €/ніч/ос – оплачується при бронюванні;
- страхування;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 306

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний