(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Канікули в Угорщині

4 168

Залишилося місць: 28

Бронювати

Маршрут

Львів

Будапешт

Сентендре

Мішкольц-Тапольце

Львів

 

Екскурсія по столиці Угорщини

Можливість відвідати найстаріший в Європі зоопарк та найбільший в центральній Європі Океанаріум

Можливість відвідати єдиний в Європі музей марципанів
Набратись сил в одному з найбільших СПА-коплексів Європи або унікальних печерних купальнях

Тур без нічних переїздів

Програма туру

1 День

05:00 - збір групи у Львові. Виїзд.

Переїзд по території Угорщини.

Запрошуємо на автобусно-пішохідну оглядову екскурсію «Дунайська рапсодія». Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Нас очікує одна з найбільш вражаючих площ Європи – Площа Героїв, замок Вайдахуняд, проспект Андраши, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, знаменитий Королівський палац і не тільки. Старовинна Будда та елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс, а неймовірні краєвиди зачаровують дух та надихають на нові досягнення...

Для усіх бажаючих романтична прогулянку на кораблику по Дунаю "Вогні нічного Будапешту" (18€). Перед Вами відкриється Будапешт, якого Ви ще не бачили... Ви поринете у справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацький Бастіон, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. І саме з бокалом шампанського або соку, у Вас буде можливість загадати найпотаємніші бажання, які неодмінно збудуться!

Поселення в готель (Будапешт)

2 День

Сніданок.
Вільний день в Будапешті.

Можливість відвідати термальні купальні Сечені (Széchenyi thermal) (18 €), зайнятись шопінгом, відвідати будинок парламенту і закупитись сувенірами для друзів.
Можна взяти на прокат велосипеди і поганяти по місту, або просто насолодитись чарівним Будапештом!

Рекомендуємо відвідати один з найстаріших зоопарків Європи (Fővárosi Állat- és Növénykert) (16€). В ньому проживає близько 3000 представників фауни від слонів, тигрів, левів та леопардів до кумедних лінивців, гладких крокодилів, кажанів та кольорових рибок. Тут можна погладити ігуану, покормити тваринок, поспостерігати за метеликами. Саме в цьому зоопарку багато вольєрів огородженні скляними стінами щоб звірів було добре видно. Роздивитись гіпопотама, який ніжиться в термальній воді можна з відстані 1-2 метри. Для дітей передбачено багато контактних міні-зон.

Тропікарій-океанаріум  (18€). Площа найбільшого в Центральній Європі акваріуму-заповідника – 3000 кв.м. Діти в захваті будуть від вільно літаючих тропічних птахів  та мавпочок які просто збивають з ніг. У велетенських акваріумах плавають тисячі рибок, а в тропікаріумі зібрані екзотичні рептилії. В штучних джунглях можна попасти під справжнісіньку тропічну зливу. Чим не розвага, спостерігати за амазонськими піраньями та скатами?))

3 День

Сніданок.
Виселення з готелю. Вільний день в Будапешті.

Рекомендуємо відвідати тематичну екскурсія "Під крилом птаха" можливість піднятись на найвищу точку Будапешту — гору Гелерт, звідки відкривається шикарна панорама на стару Будду та елегантний Пешт. Робимо фото на згадку і загадуємо бажання для нових горизонтів! (трансфер — 5€)

Запрошуємо відвідати мальовниче містечко в Дунайському Закруті – Сентендре та відвідати єдиний в Європі музей Марципанів(20€). Підчас екскурсії по містечку Сентендре, Ви зможете побачити затишний історичний центр міста з неповторною атмосферою музея під відкритим небом, який являється центром художників, скульпторів,  галерей, музеїв, православних церков, архітектури середземноморського барокко. Після прогулянки відвідуємо єдиний в Європі музей марципанів, де виставлені: Парламент з марципану, марципанові фігурки у весь ріст Майкла Джексона, принцеси Діани, картини угорських королів з марципанів, квітучі кактуси, весільні марципанові торти, сюжети та цілі епізоди з мультфільмів Уолт Дісней.

Переїзд в готель на території Угорщини (Мішкольц-Тапольце). Поселення в готелі.

4 День

Сніданок. Виселення з готелю.

Час для відвідування Печерних купалень в Мішкольц-Тапольце (16).

Купальні оздоровчого курорту Мішкольц-Тапольца в Угорщині – унікальне явище. Вони розміщені у природній печері, яка утворилася під дією термальних джерел. Перші купальні були побудовані ще древніми римлянами та датуються 13 століттям. Температура води в них цілий рік не знижується  за відмітку +30º, а також включає декілька відкритих площадок, термальні басейни та водяні печери, парк з озерами, скелясту дзвіницю. Популярність джерел завдячує унікальній воді. Вона містить йод, бром, кальцій, радон та інші корисні речовини. Сюди приїжджають люди з усього світу, щоб покращити  здоров’я. М’який мікроклімат, цілюща вода та чисте повітря допомагають у лікуванні нервової та дихальної систем, а також опорно-рухового апарату. Купальні періодично модернізуються і відмінність  одного басейну від іншого в тому, що на дні б’ють підводні струмені і дають можливість отримати відвідувачам масажний ефект, а в інших залах, на кшталт невеликих водоспадів, зі стін б’є вода під різним тиском.

Збір групи. Виїзд до України.

Їдемо додому.

Дивимось фільми і ділимось враженнями.

Пізнє прибуття до Львова.

Вартість туру

У вартість туру включено

• проїзд автобусом євро-класу;
• проживання в готелі класу*** (2 ночі);
• харчування ВВ – сніданки;
• екскурсії згідно програми;
• супровід керівника групи

У вартість туру не включено

- готельний збір 4.75 €/ос./доба
- страхування;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний