(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Італійські канікули + Флоренція та Венеція

7 днів від 295€

Маршрут

Львів

Будапешт

Лаго-Патрія

Неаполь

Помпея

Рим

Флоренція

Болонія

Венеція

Львів

Програма туру

1 День

06:00 - збір групи.

06:30 - виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини.

Перетин українсько-угорського кордону.

Прибуття до Будапешту.

На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту» Ви поринете у справжню казку - найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону.

Вільний час в Будапешті.

Можливість прогулятися головною пішохідною вуличкою Ваці та скуштувати угорської кухні.

Нічний транзит до Італії.

2 День

Прибуття на Південь Італії, регіон Кампанія.

Поселення в готель в Лаго Патріа.

Все частіше туристи вибирають саме південні регіони Італії для відпочинку, адже саме тут можна відчути справжній італійський дух та колорит. Захоплюючі краєвиди та історичні пам'ятки в поєднанні з теплим південним сонечком і неперевершеною кухнею не залишать байдужим нікого. Додайте ще до цього п'янкі італійські вина і Ви отримаєте найпрекрасніше місце на Землі.

Традиційно знайомство з регіоном Кампанія розпочинаємо з частування піцою.

Наполетанська піца - це місцева гордість і визначна пам'ятка. Якщо ви приїхали в регіон Кампанія, обов'язково покуштуйте місцеву піцу і можете вважати, що частина обов'язкової програми виконана. Наполетанській піці присвоєно знак STG (specialità tradizionale garantita), як унікальному продукту. Традиційна наполетанська піца буває двох видів: Маринара (Marinara) і Маргарита (Margherita). Запрошуємо і Вас продегустувати … Пригощаємо по шматку традиційної наполетанської піци.

Ночівля.

3 День

Сніданок (порційний італійський сніданок кава+круасан)

9:30 - факультативна екскурсія «Його Величність Неаполь + вулкан Везувій»* (35 €). Неаполь - це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Вільний час в Неаполі Факультативна екскурсія в Помпеї. (20 €).

 Повернення в Лаго Патріа.

Повернення в готель.

Ночівля.

4 День

Сніданок (порційний італійський сніданок кава+круасан)

Виселення.

Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (пересування по місту громадським транспортом)

Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами.

Подорожуємо крізь століття разом Ватикан (10€).

Відвідаємо одну з найменших, проте одну з найвідоміших країн – Ватикан. О, Ватикан, скільки скарбів ти тримаєш в собі. Місце, де мешкала сама Історія в найяскравішому її прояві. Вселенська Церква, схвалена одним з улюблених учнів Христа. Проповідник № 1 у світі. Перстень Всевладдя. Спадкоємець найзагадковіших і скандальних артефактів історії та культури. Єдина у світі держава в державі.

Збір групи.

Переїзд в транзитний готель поблизу Флоренції.

Ночівля.

5 День

Сніданок.

Виселення з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію «Чарівна Флоренція» (пересування громадським транспортом) . Флоренція – легендарне італійське місто з тисячолітньою історією – тут батьківщина Мікеланджело, Галілея, Данте, Леонардо да Вінчі та Амеріго Веспуччі. За кількістю архітектурних пам’яток та витворів мистецтва Флоренцію називають «містом-музеєм», весь її історичний центр включено у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час.

Всіх бажаючих запрошуємо на факультативну екскурсію в Болонью. (20€)

Болонья це столиця багатого регіону Емілія-Романья, де рівень життя один із найвищих в Італії. Ще з Середньовіччя Болонья була містом студентів та університетів, саме тут був відкритий перший в Європі навчальний заклад, який нагадує сучасний універ (ректором якого був українець). Тут гарна архітектура і надзвичайно смачна кухня.

Збір групи.

Переїзд в транзитний готель.

Ночівля.

6 День

Сніданок.

Виселення з готелю.

Пливемо громадським транспортом до серця Венеції – площі Сан-Марко. (20 € в дві сторони)

Оглядова екскурсія - «Всі таємниці Венеції». Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Неважливо, скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі, реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами. Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…

Запрошуємо відвідати майстерню муранського скла. 1000-літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці.

У вільний час рекомендуємо відвідати унікальний сувенірний ринок, розташований на знаменитому мості Ріалто. (*за умови якщо буде відкрито)

А також:

-              Прокататись на гондолі (20€);

-              Помилуватися містом з висоти пташиного польоту з оглядового майданчику      дзвіниці (8€);

-              Побувати в грандіозному соборі Сан – Марко;

-              Відвідати знаменитий палац Дожів (24€);

-              Поїхати на острови Мурано та Бурано (35€).

Вечірній збір групи.

Виїзд до України.

7 День

Їдемо додому.

Дивимось фільми і ділимось враженнями.

Вартість туру

Ціна раннього бронювання Стандартна ціна            
295 € 325 €

 

Увага!!! При бронюванні туру обов'язкове замовлення екскурсії позначеної * "Його величність Неаполь + вулкан Везувій" - 35 €

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу в дві сторони;
- проживання у готелі 4 ночі
- харчування ВВ – порційні італійські сніданки;
- супровід україномовного представника протягом всього відпочинку;
- екскурсії згідно програми туру.
- дегустація наполетанської піци.

У вартість туру не включено

- курортний збір - 3.85 €/ніч/ос – оплачується при бронюванні;
- страхування (за бажанням туриста).
- громадський транспорт

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний