(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Європейський Експрес

5 днів 195€

Маршрут

Ужгород

Краків

Прага

Цюріх

Люцерн

Мюнхен

Ужгород

У вартості 4 оглядові екскурсії:

Краків, Прага, Цюріх, Мюнхен

Програма туру

1 День

1:00 - Виїзд зі Львова;

6:00 -  виїзд з Ужгорода. 

Прибуття в Краків. Оглядова екскурсія по Кракову «Королівське місто». Ви побачите Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, зможете пройтися по Королівському шляху і відчути себе справжнім королем чи королевою, побуваєте на Головному Ринку – найбільшій у Європі міській площі з оригінальною шахматною забудовою, відвідаєте Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, та Маріацький костел – базиліка, у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар...

Час на обід.

Переїзд в Прагу.

Ночівля.

2 День

Сніданок.

Запрошуємо на оглядову екскурсію «Золоті шпилі  Праги». Прага - романтична, казкова, приваблива, граційна, такою її бачили навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв, поетів, музикантів та митців. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги - Старомєську площу.
Далі запрошуємо вас на екскурсію Градчани і Празький град (15 €).
Ви побуваєте в резиденції празьких королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється: Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.

Вільний час на обід.

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини.

Ночівля.

3 День

Сніданок.

Переїзд в Цюріх. Оглядова екскурсія «Цюріх – найстильніший мегаполіс Європи». Практично у всіх Цюріх асоціюється з банківськими рахунками і гномами-банкірами, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі! Історичний центр міста давно вже загубився між солідними будівлями банків і розкішних бутіків... Але час не вланий над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам'ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими купюрами, а квітами і нагрітим на сонці камінням... Серце Цюріха - Старе місто, яке тісно обіймає ріку своїми кам'яними мостами і баштами. Цюріхське озеро надає ландшафту міста неймовірної чарівності, завдяки якій воно виглядає як золотий скарб, який лежить на срібному дзеркалі... Вільний час в Цюріху.

Далі Вас чекає екскурсія до швейцарської перлини - міста Люцерн (25 €*). Краса Люцерну була відкрита порівняно недавно, але це місто, немов магніт, притягує до себе захоплені погляди. Тут є все, що хочуть побачити найвибагливіші туристи: кришталево чисте озеро з смарагдовою водою, а невеликі вулички перенесуть Вас в сиве середньовіччя, де пишні химерні фасади старовинних будинків, барвиста розпис, башточки, герби - нагадують то казкову театральну декорацію! Дерев'яний міст Каплиці Капелльбрюкке, стара ратуша Люцерна, стіна Музегг і Вмираючий лев - ось неповний список того, що Вас чекає в незрівнянному Люцерні ...

Вільний час.

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини.

Ночівля.

4 День

Сніданок. Виселення.

Переїзд в Мюнхен. Оглядова екскурсія містом. Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам’ятками (Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців) та величними соборами, скуштувати традиційні смажені ковбаски.

Вільний час.

Запрошуємо в один з найвідоміших виставкових залів світу - BMW World (трансфер - 5 €).

Вечірній виїзд до України.

5 День

Прибуття до Ужгорода.
Пізнє прибуття до Львова.

Вартість туру

Вартість туру - 195 €

УВАГА! При замовленні туру обов`язковим є придбання екскурсії до швейцарської перлини - місто Люцерн (25€)

У вартість туру включено

-проїзд автобусом євро-класу;
-3 ночівлі зі сніданками;
-4 оглядові екскурсії;
-супровід керівника;

У вартість туру не включено

- готельний збір 9 € за 3 ночі;
- страхування;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний