(050) 370 41 12

Європейські розваги: Чехія + Польща

29.04.2020 (5 днів) від 175 €

+ празький зоопарк та найбільший парк атракціонів в східній Європі
ENERGYLANDIA

 

На Вас очкує:
- 3 тематичні екскурсії «У пошуках дракона в Кракові», «Дорогами легенд в Празі» та «Замками та палацами Градчан»
- 7 по величині зоопарк світу – Пражський контактний зоопарк
- захоплюючий парк розваг «Energylandia»
- круїз по р. Влтава з обідом
-інтеграційні вечори

Ну і звичайно хороша компанія, море розваг і вражень!

Програма туру

1 День

06:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
Виїзд на територію Польщі.
Перетин кордону. Прибуття до м. Краків.

Запрошуємо на тематичну екскурсію «У пошуках дракона». Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель - місце коронації польських королів, Маріяцький костел з вівтарем Віта Сквоша, найбільший у Європі Ринок, торгові ряди Сукеніце, а також Ягелонський Університет.

Збір групи.
Переїзд до готелю.
Ночівля.

2 День

Сніданок.
Виселення з готелю.

Трансфер в парк розваг-запрошуємо Вас в «Енерджіленд» (вхідні квитки дорослі – 119 злотих, діти зростом до 140см. – 79 злотих) - найбільший парк розваг Польщі, який можна прирівняти до «Європа Парку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіленд - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.    

Переїзд до готелю.
Ночівля.

3 День

Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд до Праги.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Дорогами легенд» Прага -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, якою її означали навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв  десятків поетів, музикантів, митців душею і тілом. Ви відвідаєте знаменитий Карлів міст і серце Праги - Старомєська площа.

Вільний час.

Поселення в готель.
Ночівля.

4 День

Сніданок.
Виселення з готелю.

Запрошуємо Вас на екскурсію по найбільшому замковому комплексі Європи - Градчани. Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється: Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.

Вільний час.

Пропонуємо відвідати один з найбільших зоопарків світу, який - захоплює своєю самобутністю, різноманітністю та маштабами! Тут ви побачите 4500 тварин, більш ніж 650 видів, відвідаєте 12 павільйонів та 150 експозицій, що займають загальну площу близько 58 га. Не дарма це найбільш відвідуваний зоопарк Чехії. Єдиним у своєму роді є Саламандріум, присвячений найбільшим земноводним тваринам в світі - Китайським велетенським саламандрам.  Також обов'язково прогуляйтеся по величній Долині слонів, де ви відчуйте себе на батьківщині індійських слонів.

Запрошуємо в «Круїз по р. Влтава + вечеря» (25€).   Під час круїзу Ви  побачите стару Прагу з унікальних ракурсів, зможете дізнатися цікаві факти про місто і звісно загадаєте заповітні бажання, пропливаючи під безліччю чарівних мостів в самому серці міста. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських страв (шведський стіл).

Збір групи.
Нічний переїзд до Львова.

5 День

По дорозі дивимось фільми, ділимось фотографіями та приємними спогадами з відпочинку;)

Прибуття до Львова.

Вартість туру:


Вартість для дітей - 175 €

Вартість для дорослих – 190 €

У вартість туру включено

- Проїзд автобусом євро класу;
- Проживання в готелі 3* - 3 ночі;
- Харчування – ВВ сніданки;
- Трансфер до Енерджіленд;;
- Екскурсії по Кракову, Празі та Пражському граду;
- Супровід керівника групи.
- Інтеграційні вечори

У вартість туру не включено

- туристичний збір 3,85€/ос/ніч
- страхування за бажанням клієнта (орієнтовно 3€)

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 306

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний