(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Євро-тур: Краків – Енерджіленд – Прага – Дрезден

5 днів Раннє бронювання!

3 оглядові екскурсії у вартості: по Кракову, Празі та Дрездену

Програма туру

1 День

06:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
Виїзд на територію Польщі.
Перетин кордону. Прибуття до м. Краків.

Запрошуємо на оглядову екскурсію королівським Краковом. Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель - місце коронації польських королів, Маріяцький костел з вівтарем Віта Сквоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукеніце, а також Ягелонський Університет.

Збір групи.
Переїзд до готелю.
Ночівля.

2 День

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в парк розваг-запрошуємо Вас в «Енерджіленд» (вхідні квитки дорослі – 119 злотих, діти зростом до 140см. – 79 злотих) - найбільший парк розваг Польщі, який можна прирівняти до «Європа Парку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіленд - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Переїзд до транзитного готелю.
Ночівля.

3 День

Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд до Праги.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів» Прага -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, якою її означали навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв  десятків поетів, музикантів, митців душею і тілом. Ви відвідаєте знаменитий Карлів міст і серце Праги - Старомєська площа.

Запрошуємо Вас на екскурсію «Прага – королівське місто» (15 €). Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється: Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.

Запрошуємо в «Круїз по р. Влтава + вечеря» (25€).   Під час круїзу Ви  побачите стару Прагу з унікальних ракурсів, зможете дізнатися цікаві факти про місто, і звісно загадаєте заповітні бажання, пропливаючи під безліччю чарівних мостів в самому серці міста. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських страв (шведський стіл).

Поселення в готель.
Ночівля.

4 День

Сніданок.
Виселення з готелю.
Запрошуємо на  екскурсію  "Колиска німецької Саксонії -  Дрезден".
Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ви відчуєте неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям.

Вільний час.

Пропонуємо відвідати Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів , яка є основним музеєм палацового комплексу Цвінгер.

ШОПІНГ в торговому центрі

Збір групи.
Нічний переїзд до Львова.

5 День

Ранкове прибуття до Львова.

Вартість туру

Стандартна варість - 195 €

Акція раннього бронювання - 175 € 

У вартість туру включено

- Проїзд автобусом;
- Проживання в готелі 3* - 3 ночі;
- Сніданки;
- Трансфер до Енерджіленд;
- Оглядові екскурсії по Кракову, Празі та Дрездену;
- Супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- курортний збір 3.85 €/доба;
- Страхування;
- Вхідні квитки та аудіоапаратура для екскурсій.

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний