(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Євро тріп: Краків, Прага, Відень та Будапешт

4 дні від 99€

Програма туру

1 День

10:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
Виїзд на територію Польщі.

Переїзд до м. Краків.(При умові швидкого проходження кордону) Ознайомча прогулянка королівським Краковом. Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель- місце коронації польських королів, Маріяцький костел з вівтарем Віта Сквоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукеніце, а також Ягелонський Університет.
Нічний транзит до Праги

2 День

Ранкове прибуття до Праги.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів» Прага -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, якою її означали навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв  десятків поетів, музикантів, митців душею і тілом. Ви відвідаєте знаменитий Карлів міст і серце Праги - Старомнєська площа.

Запрошуємо Вас на екскурсію «Прага – королівське місто». (15€)  Ви побуваєте в резиденції празьких королів та імператорів – Празькому Граді, найбільшому середньовічному замковому комплексі в світі. Перед Вами відкриється: Кафедральний собор Св. Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св. Іржі, палацовий комплекс Бельведер.

«Круїз по р. Влтава + вечеря». (25€)   Під час круїзу ви насолодитеся незвичайними видами Праги, побачите Празький град, Національний театр, пропливете під Карловим мостом і зможете дізнатися цікаві факти про місто. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських блюд (шведський стіл) і традиційний чеський напиток – Бехеровка.
Вільний час в місті.

Поселення в готелі. Ночівля.

3 День

Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд на територію Австрії.
Прибуття в столицю - Відень.
Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи. Автобусна оглядова екскурсія центральною частиною Відня. Ви познайомитеся з найбільшими пам'ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам'ятники Моцарту, колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.
Вільний час.

Переїзд на територію Угорщини.

Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує автобусна ознайомча  екскурсія «Скарби Будапешту"(15€*). Ви поринете у справжню казку - найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. Фіналом прогулянки буде частування вином на найкрасивішій набережній Корзо - за хороший кінець подорожі!

Збір групи.
Переїзд на територію України.

4 День

Прибуття до Львова.

Вартість туру

Вартість при ранньому
бронюванні 

(за 4 тижні до виїзду)

Вартість при стандартному
бронюванні 

99 €

125 € 

УВАГА! При замовленні туру обов`язковим є придбання ознайомчої тематичної екскурсії «Скарби Будапешту"

Дати виїздів:

27.10.2019 , або під організовані групи

У вартість туру включено

-проїзд автобусом євро-класу;
-супровід керівника групи впродовж всього маршруту;
-проживання в готелі ;
-харчування ВB- сніданки;
-екскурсії згідно програми;

У вартість туру не включено

- туристичний збір - 3.85 €/ніч/ос – оплачується при бронюванні;
- страхування;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний