(050) 370 41 12 (067) 533 11 89

Альпійські канікули

5 днів Від 99 €

Маршрут

Львів

Егер

Будапешт

Зальцбург

Зальцкамергут

Відень

Львів

У вартості туру 3 міста:

Егер, Будапешт, Відень!


А також можливість відвідати:

  • серце Австрійських Альп – Зальцбург
  • неймовірний по красоті озерний край – Зальцкамергут
  • розкішні палацо-паркові комплекси – Шенбрунн та Бельведер

Та продегустувати:

  • пиво з старовинної монастирської пивоварні «Augustiner-Bräu»
  • 6 сортів вин у виноробному регіоні Егера

У подарунок:

  • Вечірня автобусна прогулянка Віднем під музику Штрауса + дегустація шнапсу

Програма туру

1 День

21:00 – збір групи на вокзалі м. Львів.
21:30 – посадка в автобус. Виїзд на територію Угорщини.
Перетин україно - угорського кордону.

2 День

Прибуття до м. Егер.
Запрошуємо на оглядову екскурсію містом. Для Вас відкриється монументальна неокласична споруда головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XV ст., навколо якого розкинувся розкішний парк. Також Ви побачите центральну площу та знамениту егерську фортецю.
Рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію угорських вин (10 €). Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся, чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою.
Переїзд до Будапешту. Автобусна прогулянка по центральній частині : перед Вами відкриється грандіозна площа Героїв. Національний музей, замок Вайдахуняд, угорські  Єлісейські поля – проспект Андраші та скарби парку Варошлігет. Фото-пауза на одній з найкрасивіших площ Європи.                     
Вільний час.

Факультативна екскурсія «Перлини Будапешту» (9 €). Ви поринете у  справжню казку архітектури, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста. Фіналом прогулянки буде справжній «діамант» - оглядовий майданчик на горі Геллерт. Саме тут Ви зробите неймовірні фотографії на фоні неперевершених декорацій Будапешту! І все це під неймовірну музику та шампанське. За хороший початок подорожі!
Переїзд до м.Дьор.
Ночівля.

3 День

Сніданок.
Вільний день в місті.

Всіх бажаючих запрошуємо на виїздну екскурсію «Зальцбург – сцена світу» (55 €). Старе місто зі своїм різноманіттям архітектурних стилів є справжньою скарбницею, не в останню чергу, завдяки суворим охоронним заходам. Якщо не поспішаючи пройти по численних маленьких вуличках, на обмеженому просторі можна побачити споруди епох Середньовіччя, Романтизму, Ренесансу, Бароко, а також благородні будинки буржуа періоду монархії в стилі Класицизму. Навряд чи існує епоха, яка не залишила б у Зальцбурзі своїх архітектурних слідів! Місто Зальцбург є одним з райських куточків, які можна знайти в Європі.
Вільний час. Рекомендуємо  Вам відвідати:

  • дегустацію в одній з найбільш відомих пивоварень Австрії - «Augustiner-Bräu» (18 €). Зальцбург уже давно признаний столицею пива в Австрії. В пивоварні при монастирі Augustiner Bräu Kloster Mülln з давніх часів варять за унікальними рецептами чудове пиво Augustiner декількох сортів: світле, темне, міцне, пісне, яке у свіжому, небутильованому вигляді можна попити тільки тут. Причому вибір сортів у різний час року різний.
  • факультативна екскурсія «Магія гір та озер – Зальцкамергут» (30 €). Чи хотіли Ви колись побачити місце, від якого захоплює подих, яке наповнене магією природи? Ми запрошуємо Вас в подорож до краю кришталево чистих озер, мальовничих містечок та величних гір. Краса цих альпійських скарбів залишиться у Вашому серці назавжди.

Повернення в Дьор.
Ночівля.

4 День

Сніданок.
Виселення з готелю.

Запрошуємо Вас до столиці Австрії - Відня.

Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи. Автобусна оглядова прогулянка центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам'ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам'ятники Моцарту,  колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.

Вільний час.

Пропонуємо факультативні екскурсії:

  • «Імперська дорога» (15 €) – пішохідна екскурсія по старій частині Відня. Хофбург – зимова резиденція Габсбургів, фешенебельна вулиця Грабен, символ Відня – собор святого Стефана.
  • «Блиск и розкіш династії Габсбургів – палаци Шонбрунн та Бельведер» (20 €) – відвідання палацового комплексу Шонбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це – ансамбль, що об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось уже справді кайзерівський розмах: Шонбрунн по площі приблизно рівний всьому «внутрішньому місту»! Шонбрунн — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.  Продовження екскурсії  - Палац-музей Бельведер, поза сумнівом, найбільш вражаючий з колишніх заміських палаців віденської знаті.

Вільний час. Ввечері пропонуємо Вам відвідати віденську оперу.

У подарунок - вечірня автобусна прогулянка центром містом під незабутню музику Штрауса. Ми відкриємо для себе інший Відень в яскравій ілюмінації. У цьому прекрасному місті Вас не буде покидати відчуття свята, коли б Ви його не відвідали - зимою чи літом. + дегустація знаменитого шнапсу!

21:00 - виїзд на територію України.

5 День

10:00 – орієнтовне прибуття до м.Чоп
15:00 – орієнтовне прибуття до м.Львів

Вартість туру

Вартість при ранньому бронюванні

за 7 тижнів

Вартість при стандартному

бронюванні

139 € 165 €

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ – сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- міжнародне медичне страхування: 7 €/ос.
* доплата за готелі у високий туристичний період: 15 €.

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний