Туристичні перлини Тірренського моря

Провести відпустку в Італії мріє практично кожен. Ця країна, де зібрані світові культурні пам'ятки, як магніт, притягує до себе мільйони гостей. Мальовничі ландшафти, вишукана кухня, фантастичний шопінг, кращі курорти Італії на море - далеко не все, що манить до себе сучасних мандрівників.

Природа також зробила Італії чудові подарунки. Це цілющий м'який клімат, термальні джерела і найкращі курорти. Італію омиває цілих п'ять морів: Середземне, Тірренське, Адріатичне, Лігурійське і Іонічне. Немає такого іншого місця на Землі, де можна було б побачити настільки різноманітні морські пейзажі.

У казкову країну їдуть не тільки за незабутнім відпочинком та пам'ятними фото. Тут маються дивовижні можливості для оздоровлення. В Італії безліч гарячих джерел. Карта курортів, де розташовані термальні джерела, досить обширна. У Іск'є знаходиться найзнаменитіший на планеті парк, де б'ють термальні джерела.

Той, хто хоче отримати по-справжньому ексклюзивний відпочинок, вибирають Тірренське узбережжя, де вишикувалися такі області як Тоскана, Лігурія, Кампанія, Лаціо, Базілікати і Калабрія. Тутешні води найчистіші і прозорі в Італії. Затишні морські бухти оточені барвистими скелями. Клімат дуже комфортний.

Згідно знаменитої легенди, саме в цих місцях бував герой грецьких міфів Одіссей. Природа узбережжя настільки мальовнича, що мимоволі налаштовує на романтичний лад. Хочеться зробити якомога більше фото, які будуть нагадувати про нереальний подорожі в Італії.

Пляжно-купальний відпочинок на Тірренському узбережжі можна поєднувати з цікавими екскурсійними програмами. Курортна зона Тірренського моря - узбережжя Одіссея з такими курортами, як Формія, Гаета, Террачіна, Анціо, Сабаудія, Сперлонга, які розташувалися між Неаполем і Римом. Якщо вибирати, де провести відпустку з дітьми, то сумнівів бути не може - Тірренське море.


Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний