Найголовніше про Мілан

Мілан безумовно заслужив місце в списку міст, які варто відвідати хоча б раз у житті. Мода, хороша їжа, божевільна нічне життя. Чого ще можна хотіти від міста?

1. Мілан - це мода

Мілан є беззаперечним лідером у всьому, що стосується моди і модної індустрії. Абсолютно всі великі і значущі гравці світу моди мають свої магазини в Мілані. Головні офіси таких акул модної індустрії, як Gucci, Prada, Armani, Versace і Dolce & Gabbana знаходяться саме в Мілані, підтверджуючи статус міста як модної столиці світу.

2. Божевільні футбольні фанати

Мілан - це батьківщина двох найсильніших команд в італійській футбольній лізі - клубів "Інтер" і "Мілан". "Мілан", до слова, належить колишньому італійському прем'єр-міністру Сільвіо Берлусконі, який є великим футбольним фанатом. Обидві команди грають на стадіоні Сан Сіро - найбільшому стадіоні в Італії.

3. Мілан - це аперитив

Взагалі, традиція аперитиву була покладена саме міланцями і є однією з найстаріших світських традицій італійців. Аперитив - це італійська версія англо-саксонського "щасливої години (happy hour)". Хоча концепція аперитиву сфокусована переважно на так званій finger food (їжа, яку їдять руками) і приємному спілкуванні.

Практично всі міланські кафе і бари пропонують аперитив, що традиційно складається з набору finger food та інших закусок, які є приємним доповненням до замовлених відвідувачами коктейлів. Традиційний час аперитиву - 19:00 - 21:00.

4. Мілан - це "Ла Скала" (Teatro alla Scala)

Саме в Мілані знаходиться один з найбільших і знаменитих оперних театрів Європи. Театр Teatro alla Scala вміщує понад 2000 глядачів. Театр визнаний одним з провідних театрів опери і балету в світі.

5. Мілан - це їжа

У питаннях їжі Мілан трохи відрізняється від інших італійських міст. Насправді, Мілану в меншій мірі, ніж іншим італійським регіонам, властивий цей культ традиційних піци і пасти. Ось кілька найтиповіших прикладів таких міланських страв: Різотто Міланезе (рис з шафраном), Оссобуко (тушкована теляча гомілка) і Котолетте алла Міланезе (смажена яловича відбивна).

6. Візитна картка Мілана - Галерея Віктора Еммануїла II, розташована на центральній площі Пьяцца дель Дуомо. Саме ця галерея, яка перетворилася на сучасний торговий центр, часто красується на листівках із зображеннями Мілана і обкладинках світових журналів.

На розпродажах, які проходять тут на початку січня і липня, можна купити оригінальний одяг відомих торгових знаків в кілька разів дешевше, ніж зазвичай. Але найцікавіше в галереї інше - деякі світові творці моди живуть тут же, в самій галереї. Тому часто покупці, прогулюючись тут, можуть зустріти, наприклад, Джорджіо Армані, квартира якого знаходиться прямо над магазином його імені. Дизайнер часто спускається, щоб поспілкуватися з покупцями і туристами.


Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 511

(050) 370 41 12(067) 533 11 89

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний