Hotel Fregata - Kranevo, Bulgaria


Кранево знаходиться за 25 км від Варни, між Золотими пісками та Албеною (їх поділяє красивий заповідник "Балтата"), за 5 км від Албени і за 7 км від Золотих пісків.
Пляжна смуга в Кранево протяжністю близько 6 км і шириною близько 100 м радує відпочиваючих дрібним золотистим піском, пологим спуском у воду і відмінним мілководдям з рівним морським дном.
Молодіжний центр Valko на базі готелю Фрегата, розташований в центрі курорту Кранево, за 200 м від пляжу.
На рецепції знаходиться адміністратор. У готелі та навколо корпусу встановлені відеокамери, відеоспостереження цілодобове. Харчування сніданок, обід, вечеря - за системою "шведський стіл", полуденок та пізня вечеря - порційна.На території анімація, концертний майданчик, басейн, ігровий відкритий майданчик, столи для настільного тенісу, невеликий зоосад.
У сезон літо 2022 р. запрацює футбольний майданчик (покриття штучна трава) розмірами 40м*20м, обгороджений для безпеки заходу; також можна організувати пляжний футбол і пляжний волейбол.
На пляжі для нашого табору обгороджений майданчик біля моря та обладнаний своїми парасольками, позначений прапорцями (з рятувальною службою /з 08:00 до 18:00/), волейбольний майданчик поруч із пляжем.


 


Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Окружна, 57а
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Офіс - 301

(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний