Головна » Тури » Прийом у Львові і не тільки...

День св.Валентина у Львові

 

 

 

 
Романтичний тур
«День святого Валентина у Львові!»
 
Львів – місто особливе і надзвичайно романтичне. Романтика тут у всьому: у чарівних середньовічних вуличках, в архітектурі давніх будинків, в численних історіях кохання…
Романтичні дворики та сходові клітки, загадкові лабіринти, в яких хочеться блукати знову і знову…Неповторна атмосфера середньовічного міста, затишного і привітного, дозволить закоханим зробити свій відпочинок незабутнім!

 

Вартість туру  790 грн./ос.

Детальніше про тур>>>


 

Львів – місто особливе і надзвичайно романтичне. Романтика тут у всьому: у чарівних середньовічних вуличках, в архітектурі давніх будинків, в численних історіях кохання…
Романтичні дворики та сходові клітки, загадкові лабіринти, в яких хочеться блукати
знову і знову…Неповторна атмосфера середньовічного міста, затишного і привітного, дозволить закоханим зробити свій відпочинок незабутнім!


Романтичний тур

«День святого Валентина у Львові!»

 

 

У вартості:
- дегустаційна екскурсія «Кава по-львівськи»;
- оглядова екскурсія «Львів – місто закоханих»;
- пішохідна екскурсія «Скарби старовинного міста»;
а також
- «Штольня кавових скарбів»;
- шоколадна таємниця – «Майстерня шоколаду»;
- найромантичніше місце – Італійський дворик;
а ще
- філіжанка ароматної кави;
- щось смачненьке-солоденьке до кавуськи;
- келих шампанського;
- фотосет.

+

Незабутній подарунок

Ну і звичайно – сюрпризи для коханих та море хорошого настрою!

 


Програма туру:

1 день
14.02

Прибуття до Львова. Зустріч представником фірми. Трансфер до готелю (поселення згідно правил готелю). Зустріч з екскурсоводом в центрі міста.
Запрошуємо на дегустаційну екскурсію «Кава по-львівськи».
Львів і кава – це поняття нерозлучні. Дана екскурсія - це унікальна можливість дізнатися всі таємниці про походження кави  - Ви поринете у кавові традиції, почуєте легенди пов’язанні з її походженням, способи заварювання та цікаву історію!  Адже філіжанка львівської кави – це не лише горнятко чорного запашного напою, а й дух самого старого Львова, його душа і гордість, історія та віковічні традиції, які знову і знову оживають з кожним ковтком. Відчути цю атмосферу Ви зможете в кавовій ресторації в центрі міста.

                                         Всіх закоханих з днем св. Валентина!
Продовжуємо знайомство з містом дрімаючих левів - пішохідна оглядова екскурсія «Львів – місто закоханих» по історичній частині Старого центру. Ви оглянете архітектурний ансамбль площі Ринок, Латинську катедру, Домініканський собор, каплицю боїмів, аптеку музей, вірменський квартал, архітектурний ансамбль площі Ринок, Королівський та міський арсенал, різні приголомшливі будівлі і дивні пейзажі ...З кожною будівлею тут пов'язані десятки захоплюючих історій.
Вільний час.
Після відпочинку на Вас чекатиме незабутній подарунок в серці міста Лева, а також келих шампанського та фотосет в одному із найромантичніших місць старого Львова.
Ночівля.

2 день
15.02

Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо на пішохідну екскурсію "Скарби старовинного міста", під час якої Ви відвідаєте «Штольню кавових скарбів» - саме в нашому місті добувають кавові скарби в підземеллі прямо з-під площі Ринок і ми також спробуємо долучитись до цього процесу. Гадаєте це міф? Тоді гайда з нами і Ви переконаєтесь…Далі відвідаєте італійський дворик  — дивовижний пам'ятник архітектури епохи Відродження, який по праву вважається одним із найромантичніших прикрас центральної частини Львова. А також ми відкриємо для Вас шоколадну таємницю. Відправимось в першу в Україні «Майстерню шоколаду». Вже в 19 столітті шоколад зі Львова експортували в Європу, а разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття. Тут можна не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його! Зануртесь в шоколадну казку й Ви.
Вільний час в місті кави та шоколаду, запашних штруделів та пляцків, смачного пива та неповторних галицьких настоянок.
Після відпочинку із новими силами запрошуємо Вас на пікантну екскурсію для дорослих «Спокуси Львова» (115 грн/особа). З давніх-давен Львів славився не тільки просвітництвом і культурою, а й вільними поглядами, легендарними борделями і куртизанками. Якщо пильно придивитися до фасадів львівських будинків, то можна зробити цікаве відкриття – часто старі кам’яниці прикрашені голими жіночими тілами та фалічними символами… . Львів можна назвати містом, в якому з’явилася еротика, адже тут народився Леопольд фон Захер Мазох, який першим почав писати про неї. Тут розважався Казанова та кохав король Ян Собєський…
Під час нашої екскурсії ми побачимо вулицю «Червоних ліхтарів», відвідаємо розкішне львівське казино, пройдемо найпікантнішими місцями, і почуємо розповіді про панянок у червоному. А також Ви візьмете участь в пікантному дійстві та скуштуєте несподіваний напиток.
Також рекомендуємо відвідати:
- ринок сувенірів «Вернісаж» та різноманітні крамнички, де зможете придбати вироби народних майстрів на згадку про Вашу подорож до «Міста Лева»;
- поласувати найсмачнішим шоколадом у «Львівській майстерні шоколаду»;
- одну із колоритних львівських ресторацій.

 

Вартість туру - 790 грн.


 

У вартість програми включено:
- проживання в готелі 4* зі сніданком;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
*дегустаційна екскурсія «Кава по-львівськи»;
*оглядова екскурсія «Львів – місто закоханих»;
*пішохідна екскурсія «Скарби старовинного міста»;
А також
- «Штольня кавових скарбів»;
- шоколадна таємниця «Майстерня шоколаду»;
- найромантичніше місце – Італійський дворик;
А ще
- філіжанка ароматної кави;
- щось смачненьке-солоденьке до кавуськи;
- келих шампанського;
- фотосет.

 

 

 

 
До Львова на 8 березня !!!
+
ЛЬВІВСЬКЕ СВЯТО ШОКОЛАДУ
 
Хочете зробити своїй коханій, дружині, сестрі чи друзям незвичний подарунок? Вичерпали всі ідеї і не знаєте що подарувати? Ми Вам підкажемо… Зробіть їй оригінальний подарунок — туристичну мандрівку до романтичного Львова!

 

Вартість туру  985 грн./ос.

Детальніше про тур>>>


 

 

 
СПА - тур на ЗАКАРПАТТЯ
до дня 8 березня !!!
+ сиро-винна дегустація та екскурсії замками
 

Закарпаття - це незабутній край з мальовничими краєвидами, які приваблюють туристів та відпочиваючих не тільки з усіх куточків України, а й з усього світу. Це край з всесвітньо відомими мінеральними джерелами, край садівництва і виноградарства…
Навіть, якщо Ви вже бували в цих краях, такими Ви їх ще не бачили…

 

Вартість туру  895 грн./ос.

Детальніше про тур>>>


 

 

 Хочете зробити своїй коханій, дружині, сестрі чи друзям незвичний подарунок? Вичерпали всі ідеї і не знаєте що подарувати? Ми Вам підкажемо… Зробіть їй оригінальний подарунок — туристичну мандрівку до романтичного Львова!

До Львова на 8 березня !!!
+

ЛЬВІВСЬКЕ СВЯТО ШОКОЛАДУ

 

ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ 4 ****

 

У вартості туру:
-    пішохідно-оглядова екскурсія «Львівські походеньки»;
-    дегустаційна екскурсія «Кава по-львівськи»;
-    незабутня розвага - квест по Львову;
-    хмільна екскурсія «В гостях у бровара …»;

а також:
1) філіжанка ароматної кави;
2) щось смачненьке-солоденьке до кавуськи;
3) дегустація знаменитого Львівського пива

 

 

Ну і звичайно – приємні сюрпризи та море хорошого настрою!

 

Програма туру

1 день 07.03

Прибуття до Львова, зустріч представником фірми. Поселення в готелі (згідно правил готелю). Зустріч з екскурсоводом в центрі міста.
14:30 Запрошуємо на знайомство з містом дрімаючих левів - пішохідна оглядова екскурсія «Львівські походеньки» по історичній частин і Старого центру. Ви оглянете архітектурний ансамбль площі Ринок, Латинську катедру, Домініканський собор, каплицю боїмів, аптеку музей, вірменський квартал, архітектурний ансамбль площі Ринок, Королівський та міський арсенал, різні приголомшливі будівлі і дивні пейзажі ...З кожною будівлею тут пов'язані десятки захоплюючих історій.
Після цього на  Вас очікує хмільна екскурсія «В гостях у  бровара…», яка відбудеться в єдиному в Україні музеї пива. Чи відомо вам, як виникло пиво і хто першим віднайшов його рецепти? Чи знаєте ви історію цього давнього хмільного напою? Чому Львів називають пивною столицею? Про все це ми поговоримо під час екскурсії по залах перльнишого в Україні Музею пивоваріння, проглянемо фільм про виробництво пива та найстарішу броварню – Львівську пивоварню, насолодимося в дегустаційному залі келихами завжди свіжого «Львівського» пива…
Вільний час.
Ночівля.

2 день 08.03

Сніданок.  


ВІТАЄМО ВСІХ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!!!

Вільний день у місті Лева.
09:30 Автобусна екскурсія «Золота підкова» (250 грн/особа, вхідні квитки в замки оплачуються додатково, тривалість до 8 год).

Золочівський замок - найцікавіша історична пам'ятка - старовинний замок XVII ст., збудований батьком польського короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собєським. В експозиції Китайського палацу - твори східного мистецтва, у Великому Палаці - експозиція західноєвропейського мистецтва, тут частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації. Прекрасно збереглись оборонні стіни і бастіони, відреставрований підйомний міст, що дає змогу наглядно уявити передову на той час систему голандських укріплень. На подвір’ї замку - величезні камені з таємничими символами і зашифрованими готичними літерами (датуються XIV – XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева.
Можливість придбати посуд з чорної гаварецької кераміки).
Переїзд в Підгорецький замок - споруджувався він для відпочинкової резиденції Станіслава Конєцпольського, яку часто називають «Українським Версалем». В підвалах замку відкрито алхімічну лабораторію, а також це місце проживання привида «білої леді». Замок оточують красивий італійський та французький парки.
Переїзд до Олеського замку.
Олеський замок - видатна пам’ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Перша згадка - 1327 р. Польські історики називають Олесько - колискою польських королів, тут народилися Ян III Собеський і Михайло Корибут Вишневецький. З кінця 1975р. замок став музеєм – заповідником, філією Львівської галереї мистецтв.В експозиції замку: живопис, іконопис, скульптура, меблі, гобелени XVI - XVIII ст. В монастирі та костелі капуцинів 18 ст., що знаходяться напроти замку – фонди галереї мистецтв.
А також у вільний час рекомендуємо відвідати Шоколадну Ярмарку, що відбудеться у Львівському палаці мистецтв. Найкращі виробники шоколаду України представлять найсмачнішу свою продукцію. Кожен гість матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати «шоколадні» сувеніри та дізнатися про шоколад те, чого він ніколи ще не чув. Ви матимете можливість помандрувати «Дитячою шоколадною країною», де все зроблено із смачного шоколаду: місто із шоколадними будівлями, залізниця, шоколадні дерева. До того ж, кожен маленький гість сам зможе взяти участь у виготовленні улюблених солодощів: виготовити іменний шоколадний вагончик, який можна буде «навантажити» горішками, родзинками, печивом та іншими ласощами. Крім того, ви матимете унікальну можливість  скористатись поштою «From Lviv with Love» вже традиційно діятиме на Національному Святі Шоколаду. Оригінальні мистецькі листівки з вітаннями зі Львова безумовно стануть несподіваним та приємним сюрпризом для ваших батьків, друзів та близьких людей в будь-якому місці земної кулі.
Ночівля.

3 день 09.03 Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо на дегустаційну екскурсію «Кава по-львівськи».
Львів і кава – це поняття нерозлучні. Дана екскурсія - це унікальна можливість дізнатися всі таємниці про походження кави  - Ви поринете у кавові традиції, почуєте легенди пов’язанні з її походженням, способи заварювання та цікаву історію!  Адже філіжанка львівської кави – це не лише горнятко чорного запашного напою, а й дух самого старого Львова, його душа і гордість, історія та віковічні традиції, які знову і знову оживають з кожним ковтком. Відчути цю атмосферу Ви зможете в кавовій ресторації в центрі міста.
Насолодившись ароматною кавою  ми пропонуємо дізнатись більше про незвичайне місто завдяки інтерактивній розважальній грі – квесті «Шпацер для панянок». Розгадування неочікуваних таємниць, виконання різноманітних завдань, ну і звичайно дивовижні сюрпризи… це все чекає на Вас у Львові.
Вільний день у місті Лева.
А тепер можна і додому …
Місто Львів буде чекати на нову зустріч з Вами!

 

Вартість туру - 985 грн.


 

У вартість програми включено:
- проживання в готелі 4****;
- сніданки;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
    * пішохідно-оглядова екскурсія «Львівські походеньки»;
    * дегустаційна екскурсія «Кава по-львівськи»;
    * незабутня розвага - квест «Шпацер для панянок»;
    * хмільна екскурсія «В гостях у бровара …»;
А також:
- філіжанка ароматної кави;
- щось смачненьке-солоденьке до кавуськи;
- дегустація знаменитого Львівського пива.
+ приємні подарунки !!!

 

 

 Закарпаття - це незабутній край з мальовничими краєвидами, які приваблюють туристів та відпочиваючих не тільки з усіх куточків України, а й з усього світу. Це край з всесвітньо відомими мінеральними джерелами, край садівництва і виноградарства…
Навіть, якщо Ви вже бували в цих краях, такими Ви їх ще не бачили…


СПА-тур на ЗАКАРПАТТЯ
до дня 8 березня!!!
 + сиро-винна дегустація
 та екскурсії замками

 


На Вас очікує:
- мальовничі краєвиди карпатських гір;
- термальні купальні европейського зразка «Косино»;
- найбільший термальний фонтан-джакузі України;
- сиро-винна дегустація;
- загадкові замки та їхні легенди;
- екскурсія в м. Мукачево і не тільки…

 

Програма туру

1 день 07.03

Прибуття до Львова, зустріч представником фірми.
08:00. Виїзд зі Львова.
Переїзд до Закарпаття. Відвідання одного з найкрасивіших палаців України – Шенборн.
Замок побудований в кінці ХIХ ст. графом Шенборном. Палац ідеально вкомпонований в середовище 50-гектарного англійського парку місцевих і екзотичних кущів та дерев. В архітектуру ренесансного замку зодчі нерідко вкладали певну символіку. У цьому замку архітектор брав за основу астрономічний рік. Тому кількість вікон тут повинно було відповідати кількості днів у році (365); кількість кімнат (52) - кількості тижнів; кількість входів у будівлю (12) - кількості місяців.
Переїзд до Мукачева. Відвідання замку – Паланок, одиного з найцінніших історичних та військово-архітектурних пам'ятників України. Овіяний легендами, чудово відреставрований замок є однією з найцікавіших пам'ток Закарпаття з часів сивої давнини. Ви зможете поблукати по справжньому середньовічному замку, насолодитись панорамою міста з балконів, потримати за палець бронзову фігуру князя Федора Корятовича і загадати бажання (за повір'ям, воно обов'язково здійсниться). А далі оглядова екскурсія містом Мукачево.
Вільний час.
Переїзд до готелю. Поселення в готель .
18.00. Запрошуємо на дегустаційну винну екскурсію до закарпатських виноробів (Вартість 110 грн/ос).
Ви продегустуєте більше 10 видів закарпатських  вин з смачничними закусками (сир, горішки, фрукти), а для найсміливіших буде можливість спробувати виноградну паленку, почуєте історію вина і цікаві факти,  про деталі винної етикетики, про техніку споживання, про варіанти поєднання вин зі стравами та багато-багато іншого.
Ночівля.

2 день 08.03 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в м.Косонь.
Вільний день для термальних купалень.

На території комплексу «Термальні води «Косино»  розміщено декілька термальних басейнів, «Королівська Зала», Аква-бар, «Ванна Кнайпа», найбільший термальний фонтан-джакузі України «Золотий кран здоров’я» та багато іншого. Температура в басейнах сягає +41°C. Термальна вода піднімається із свердловини глибиною 1190 метрів. Саме в цьому комплексі Ви зможете оздоровитися та просто гарно відпочити.
17:00. Переїзд до Львова.

 

Вартість туру - 895 грн.


 

 У вартість програми включено:
- транспортне обслуговування згідно програми;
- проживання в готелі 3*** (1 ніч);
- сніданок;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
* відвідання замку Шенборна;
* відвідання замку Паланок;
* пішохідна екскурсія містом Мукачево;
* відвідання термальних купалень в м.Косино.

 У вартість програми не включено:
- вхідні квитки:
* замок Шенборна – 8 грн/дор; 6 грн/дит.
* замок Паланок – 15 грн/дор; 5 грн/дит.
* термальні води Косино – 300 грн/дор/день; 150 грн/дит/день.
- факультативні програми.

 

Категорія: Прийом у Львові і не тільки... | Додав: rich-tour2 (07.04.2015)
Переглядів: 392 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0