Головна » Тури » Дитячі канікули в Європі

Дитячі канікули: Лазурний берег + Італія
Дитячі канікули на Лазурному березі

 

3 дні в Ніцці


На Вас очікують перлини Лазурного берега:
Ніцца, Канни, Антиби, Езе, Монако, Сан-Поль де Ванс


А також:
столиця Угорщини – Будапешт, один з найбільших зоопарків Європи, знамениті купальні графа Сечені та романтичний Зальцбург !!!

 

 

 

Дата виїзду: 26.10

1 день

08:00 – збір на з/д вокзалі м. Львів.
Переїзд до Будапешту.
21:00 - вечірня екскурсія «Вечірні вогні Будапешту» (7 €).
Ви поринете у  справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. Фіналом прогулянки буде справжній «діамант» - оглядовий майданчик на горі Геллерт. З бокалом шампанського у цьому магічному місці Ви загадаєте самі потаємні бажання!
Поселення в готелі.
Ночівля.

2 день

Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд громадським транспортом до площі Героїв.

Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий  Королівський палац.
Вільний час. Можливість відвідати:
- купальні графа Сечені;
- один з найстаріших зоопарків Європи;
- музей мистецтв;
- пішохідну вуличку Ваці.
16:00 – виїзд до Франції.
Нічний транзит до Ніцци.

3 день Прибуття на Лазурний берег Франції – м. Ніцца.
Поселення в готелі.
Запрошуємо Вас на пішохідну оглядову екскурсію вузенькими вуличками старої Ніцци.
«Лазурний рай», як багато в поєднує в собі це дивовижне місто. Тут кожна вуличка, кожний дім несе в свою історію. Навіть споруди, що були побудовані в 20 столітті, офіційно признані пам’ятниками архітектури. Храм св. Миколая, променад де Ангелз, готель Негреско, площа Массена, неповторна атмосфера вузеньких вуличок старого міста… - це малий перелік того, що відкриє перед Вами Ніцца.
Вільний час.
Рекомендуємо:

-    Піднятися на оглядовий майданчик та оглянути місто з висоти пташиного польоту
-    Прогулятися по одній з найкрасивіших набережних Європи
-    Відвідати знамениту площу Масена
Ночівля.
4 день Сніданок.
Вільний час у місті квітів.
13:00 - Запрошуємо Вас на виїзну факультативну екскурсію  «Зірки Лазурного Берега» (65 €).
Мис Антиб, Канни, Монако, Монте-Карло

Канни – «місто зірок». Цей курорт став відомий завдяки, щорічному міжнародному кінофестивалю. Уявіть себе на місці зірки, та пройдіться по знаменитій червоній доріжці палацу Фестивалів.
Антиб – «мис міліонерів». Центр Французької Рив’єри, оточений найкрасивішою береговою лінією Франції, протяжністю 25 км. Саме в Антибах, швартуються, найшикарніші яхти Лазурного берега. Підніміться на оглядову площадку древнього замку - Шато Гримальді – та насолодіться незабутньою панорамою з оглядового майданчика.
Дальше наш шлях лежить до князівства розкоші – Монако. Ми відвідаємо стародавню столицю князівства Монако-Вилль, яка в кращих традиціях романтизму зависла над морем на вершині скелі на мисі Сент-Антуан - від водної гладі її відділяють всього 60 метрів. Тут розташовано безліч історичних будівель, серед яких - Кафедральний собор, каплиця Милосердя Божого , Княжий палац роду Грімальді, музей океанографії Жак Ів Густо … Дальше ми спустимося до  серця
Монако казино –  Монте-Карло - один із перших гральних домів Європи, який з відкриття і по сьогодні утримує звання найрозкішнішого та найреспектабильнішого грального закладу планети. Грандіозний палац, виконаний в помпезному стилі еклектика, складається з багатьох шикарних гральних залів:Салон грацій, Салон-Ренесанс, Білий зал, Европейский салон …оперного театру та кабаре. Про Монте-Карло можна розказувати годинами. Та  це, саме той випадок коли краще один раз самому все побачити …
Повернення до Ніцци.
Ночівля.
5 день Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час. Пропонуємо виїзну екскурсію в Приморські Альпи
, до унікального середньовічного міста фортеці, розташованого на скалах – Сан -Поль де Ванс. Це місто митців та завмерлої в часі неповторної архітектурі (20 €)
Збір групи в Ніцці.
Запрошуємо на тематичну екскурсію «Аромат Розкоші»
. Відвідання в Французьких Альпах, селища Езе, де розташований знаменитий музей духів – Фрагонар.  Ви дізнаєтеся про історію виникнення духів, про технологію їх виготовлення та які духи підходять саме Вам. Саме тут у Вас буде можливість придбати справжні французькі духи !!!
Нічний переїзд до Зальцбурга.
6 день Прибуття в Зальцбург.
Запрошуємо на оглядову екскурсію «Зальцбург – сцена світу»
. Старе місто зі своїм різноманіттям архітектурних стилів є справжньою скарбницею, не в останню чергу, завдяки суворим охоронним заходам. Якщо не поспішаючи пройти по численних маленьким переліком, на обмеженому просторі можна побачити споруди епох Середньовіччя, Романтизму, Ренесансу, Бароко, а також благородні будинку буржуа періоду монархії в стилі Класицизму. Навряд чи існує епоха, яка ні залишила б у Зальцбурзі своїх архітектурних слідів! Місто Зальцбург є одним з райських куточків, які можна знайти в Європі.
Вільний час. Рекомендуємо  Вам відвідати :
-    унікальну пивоварню «Augustiner-Bräu». Зальцбург уже давно признаний столицею пива в Австрії. В пивоварні при монастирі Augustiner Bräu Kloster Mülln з давніх часів варять за унікальними рецептами чудове пиво Augustiner декількох сортів світле, темне, міцне, пісне, яке у свіжому, небутілірованном, вигляді можна попити тільки тут. Причому вибір сортів у різний час року різний.
Переїзд до транзитного готелю в м. Шопрон
Ночівля.
7 день Сніданок.
Виселення з готелю.Фото-пауза в готичному м. Шопрон.
Переїзд на територію України.
23:00 – орієнтовне прибуття до м.Львів

 

 

 

Вартість при ранньому бронюванні
за 7 тижнів
       Вартість при стандартному      
     бронюванні
 
285 € 305 €

 

 


У вартість програми включено:
- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелях на території Угорщини та Франції;
- харчування ВВ - сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

 

У вартість програми не включено:
-  консульський збір - 35 € ( послуги візового центру  орієнтовно 20 €);
-  страхування та підготовка документів до подачі 10 €.

 


 

 
Категорія: Дитячі канікули в Європі | Додав: rich-tour2 (11.08.2015)
Переглядів: 1731 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: