Головна » Тури » НР та Різдво

Новорічний Столичний Експрес: Прага, Берлін, Варшава

Столичний Експрес: Прага, Берлін, Варшава

 

У вартості туру вже включено 3 європейські столиці:
красуня Варшава, сучасний Берлін та казково-містична ПрагаДати виїзду: 28.10, 18.11, 09.12, 30.12*, 05.01*...

1 день

15.00 - Збір групи. Виїзд до Праги.

Транзит по території Польщі та Чехії.

2 день

Ранкове прибуття до Праги.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів». Прага – романтична, казкова, приваблива, граціозна, такою її бачили навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв, поетів, музикантів та митців. Ви відвідаєте знаменитий Карлів міст і серце Праги - Старомеська площа.
Вільний час. Рекомендуємо зануритись в неймовірну атмосферу стародавньої Праги, скуштувати місцеві смаколики , пройтись по Карловому мосту, загадати бажання, яке неодмінно здійсниться!

Поселення в готель.

Пропонуємо екскурсію:

Факультативна екскурсія «Пивними дорогами Праги …» (25). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
Вистава Чорного театру – суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя … 

Ночівля.
3 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Для бажаючих пропонуємо факультативну екскурсію «Прага – королівське місто» (15 €).
Ви побуваєте в резиденції празьких королів та імператорів – Празькому Граді. Перед Вами відкриється:Кафедральний собор Св. Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир Св. Іржі, палацовий комплекс Бельведер.

Вільний час.

20:00 – «Круїз по р. Влтава + вечеря» (25 €). Під час круїзу ви насолодитеся незвичайними видами Праги, побачите Празький град, Національний театр, пропливете під Карловим мостом і зможете дізнатися цікаві факти про місто. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських страв (шведський стіл) і традиційний чеський напій – Бехеровка.

Збір групи.

Нічний переїзд до Берліну.

4 день

Ранкове прибуття до Берліну.

Запрошуємо на автобусну оглядову екскурсію містом. Ви проїдете найцікавішими місцями одного з найбільш космополітичних міст Європи:  повз Музейний острів, де знаходяться найцікавіші музеї столиці Німеччини, прямісінько до Бранденбурзьких воріт. Побачите найстрашніший символ минулого сторіччя – залишки Берлінської стіни. Побуваєте біля величного Рейхстагу.
Вільний час. Прогулюючись столицею Німеччини, обов’язково продегустуйте легендарні німецькі ковбаски та смачне пиво!

Збір групи. Переїзд до Варшави.

Ночівля на території Польщі.

5 день

Сніданок. Виселення групи.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію містом «Варшава – місто королів». По обидва береги Вісли розкинулась столиця Польщі Варшава – найбільше польське місто, що нараховує близько 1,8 млн. мешканців. Особливу атмосферу має Варшавська Старувка (Старе Місто). Це єдине відбудоване місто занесене  до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Відразу пригадується середньовічне міське планування: з чотирьох рогів ринку виходять по дві вузькі вулиці, забудовані кам’яницями й оточені залишками оборонних мурів із кріпосними ровами та барбаканом.
Вільний час.

Рекомедуємо відвідати торгову галерею «Золоті тераси», що знаходиться в історичному центрі міста.

Пропонуємо виїзну екскурсію «Маленький Версаль – палац Вилянув» (15 €). 
Це місце називають «Малим Версалем» і це аж ніяк не перебільшення. Вилянув повинен був нагадувати коханій дружині короля Яна III Собеського її рідну Францію.  Усередині палацу – розкішно обставлені кімнати, з унікальною колекцією меблів, живопису, скульптур та  лицарських обладунків.

Запрошуємо відвідати тематичну екскурсію «Квітуче серце Варшави» (8 €). Почнемо з садів Королівських Лазеноковського парку + знаменитий палац на воді – це колишня літня королівська резиденція, побудована в 1784-95рр., а навколо справжній зоопарк. Прямо по парку вільно гуляють десятки павлінів. На вході ж в Лазенки можна купити горішків, щоб погодувати багато чисельних білок, які тут практично ручні. І на завершення унікальне місце - мальовничий сад, розбитий... на даху. Справжній арт – об'єкт, головна прикраса якого – оазис на даху, куди ви зможете потрапити. Сад є однією з найбільших в Європі посадок на даху. Красота, що залишиться з Вами назавжди.
Збір групи.
Переїзд на територію України.

 

 

Вартість при ранньому бронюванні
за 7 тижнів
       Вартість при стандартному      
     бронюванні
 
135 € 155 €

 


У вартість програми включено:
- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ – сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи

У вартість програми не включено:
-  консульський збір - 35 € ( послуги візового центру  орієнтовно 20 €);
-  страхування та підготовка документів до подачі 10 €;

- доплата за готелі у високий туристичний період - 6,5 € ос./ніч.

 

Категорія: НР та Різдво | Додав: rich-tour2 (15.09.2014)
Переглядів: 825 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Vetrof
привет скажите у вас есть туры без ночных переездов?
с уважением

Имя *:
Email *:
Код *: