Головна » Тури » Фестивалі та Карнавали

Незабутня феєрія - 2 карнавали в одному турі!
Незабутня феєрія
– 2 карнавали в одному турі!
 
Карнавал квітів в Ніцці 
Фестиваль лимонів в Ментоні
 
Святкування, які залишаються в пам’яті назавжди !
 
 
Вартість програми - 299 € + 350 грн.
 
 
3 дні в святковій Ніцці !
+ цитрусовий рай м.Ментон !
______________________
У вартості програми 6 міст: 
Егер, Будапешт, Ніцца, Езе, Ментон, Верона
Можливість відвідати:
князівство Монако + цитрусовий рай м. Ментон
 

Дата виїзду: 20.02.2015р.*
1 день
 
13:00 - збір групи на ж\д вокзалі м. Чоп. (08:00 можливий виїзд зі Львова , доплата  11 €)
13:15 – виїзд групи з м.Чоп. Виїзд на територію Угорщини.
Переїзд до м. Егер.  Фото-пауза біля монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. На зведення та оздоблення собору пішло 120 років. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XVст., навколо якого розкинувся розкішний парк.
Рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію та традиційним угорським обідом (20 €) – 5 сортів егерських вин та національну страву гуляш (в необмеженій кількості) - приготований в казані на відкритому вогні. Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою.
Переїзд до Будапешту.
Поселення в готелі. Ночівля.
2 день Сніданок.
Виселення з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий  Королівський палац.
Вільний час. Можливість відвідати:
-  купальні графа Сечені;
- один з найстаріших зоопарків Європи
- національний музей
22:00 – виїзд до Італії. Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.
3 день

Прибуття на Лазурний берег Франції – м. Ніцца.

Ах КАРНАВАЛ ! Ах КАРНАВАЛ ! Ах КАРНАВАЛ !
Запрошуємо Вас на феєричне свято. В кінці лютого на Лазурове узбережжя Франції, у Ніццу, разом із дивовижним карнавалом приходить справжнісінька весна: хороші емоції та тисячі теплих усмішок розтоплюють сизий зимовий сніг.  Найрізноманітніші музичні концерти, рок-фестивалі, виступи мандрівних акторів та фокусників тішать мешканців міста й туристів впродовж двох тижнів. Тут кожен може знайти щось для душі. Тут вирує свято дньом і в ночі, неймовірна атмосфера захопить Вас.

Запрошуємо Вас на пішохідну оглядову екскурсію вузенькими вуличками старої Ніцци. «Лазурний рай», як багато в поєднує в собі це дивовижне місто. Тут кожна вуличка, кожний дім несе в свою історію. Навіть споруди, що були побудовані в 20 столітті, офіційно признані пам’ятниками архітектури. Храм св. Миколая, променад де Ангелз, готель Негреско, площа Массена, неповторна атмосфера вузеньких вуличок старого міста… - це малий перелік того, що відкриє перед Вами Ніцца.
Поселення в готелі.
Вільний час.
Рекомендуємо:

-    Піднятися на оглядовий майданчик та оглянути місто з висоти пташиного польоту
-    Прогулятися по одній з найкрасивіших набережних Європи
-    Відвідати знамениту площу Масена
Ночівля.

4 день Сніданок.
Вільний час в місті квітів.
                                          
Ах КАРНАВАЛ ! Ах КАРНАВАЛ ! Ах КАРНАВАЛ !
13:00 - Запрошуємо Вас на виїзну факультативну екскурсію  «Зірки Лазурного Берега» (65 €).
 Мис Антиб, Канни, Монако, Монте-Карло

Канни – «місто зірок». Цей курорт став відомий завдяки, щорічному міжнародному кінофестивалю. Уявіть себе на місці зірки, та пройдіться по знаменитій червоній доріжці палацу Фестивалів.
Антиб – «мис міліонерів». Центр Французької Рив’єри, оточений найкрасивішою береговою лінією Франції, протяжністю 25 км. Саме в Антибах, швартуються, найшикарніші яхти Лазурного берега. Підніміться на оглядову площадку древнього замку - Шато Гримальді – та насолодіться незабутньою панорамою з оглядового майданчика.
Дальше наш шлях лежить до князівства розкоші – Монако. Ми відвідаємо стародавню столицю князівства Монако-Вилль, яка в кращих традиціях романтизму зависла над морем на вершині скелі на мисі Сент-Антуан - від водної гладі її відділяють всього 60 метрів. Тут розташовано безліч історичних будівель, серед яких - Кафедральний собор, каплиця Милосердя Божого , Княжий палац роду Грімальді, музей океанографії Жак Ів Густо … Дальше ми спустимося до  серця Монако казино – Монте-Карло - один із перших гральних домів Європи, який з відкриття і по сьогодні утримує звання найрозкішнішого та найреспектабильнішого грального закладу планети. Грандіозний палац, виконаний в помпезному стилі еклектика, складається з багатьох шикарних гральних залів:Салон грацій, Салон-Ренесанс, Білий зал, Европейский салон …оперного театру та кабаре. Про Монте-Карло можна розказувати годинами. Та  це, саме той випадок коли краще один раз самому все побачити …
Повернення до Ніцци.
Ночівля.
5 день Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час. Пропонуємо виїзну екскурсію в Приморські Альпи, до унікального середньовічного міста фортеці, розташованого на скалах – Сан -Поль де Ванс. Це місто митців та завмерлої в часі неповторної архітектурі (20 €)

Збір групи в Ніцці.
Запрошуємо на тематичну екскурсію «Аромат Розкоші»
Відвідання в Французьких Альпах, селища Езе
, де розташований знаменитий музей духів – Фрагонар.  Ви дізнаєтеся про історію виникнення духів, про технологію їх виготовлення та які духи підходять саме Вам. Саме тут у Вас буде можливість придбати справжні французькі духи !!!
Дальше наш шлях лежить до м. Ментон.
Тут фестиваль лимонів проводиться щороку, це дивне свято, якому, мабуть, немає рівних у світі. Тільки уявіть: десятки гігантських скульптур (від індійського Тадж-Махала до італійського Колізею, ожилі динозаври і всіма улюблені діснеївські персонажі) зроблені з одних тільки цитрусових! Інша обов'язкова частина Фестивалю лимонів в Ментоне - це ярмарок.  Опинившись на ярмарку, можна спробувати самі незвичайні страви з цитрусових - від десертів до м'ясних гастрономічних шедеврів. Тому свято на Лазурному березі часто називають найсмачнішим фестивалем. На проведення Фестивалю лимонів в Ментоне йде близько 130 тонн цитрусових!
Переїзд до транзитного готелю в районі Венето.
Ночівля.
6 день Сніданок.
Верона - це один із самих чарівних стародавніх італійських міст з неповторною атмосферою, що захоплює Вас з перших хвилин перебування у цьому місті. Верона - це місто-перлина, що приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову та багатогранну історію. "Не існує світу поза Вероною, а лише митарства, катування, ад. Хто вигнаний звідси, вигнаний зі світу, а хто вигнаний зі світу, той мертвий", - так говорив про це дивовижне місто, англійський драматург Вільям Шекспір. Отже запрошуємо Вас поринути в світ цього міста - побачити красивішу набережну р. Адідже, з старинними мостами, античними розвалинами, віллами та палаццо, також  визначні пам’ятки цього міста, що вражають з першого погляду: середньовічний замок Castel Vecchio, грандіозну Арену – третій по величині амфітеатр в світі, найбільша площа міста - Piazza Bra …
Вільний час.
Для бажаючих рекомендуємо:
«Романтична казка – Верона» (25 €)
. Це місто може сміливо змагатися з Парижем за статус «найромантичнішого міста світу», адже тут, за задумом Шекспіра, відбувалися події самої сумної повісті на світі - повісті про трагічне кохання Ромео і Джульєтти. Прогулюючись середньовічними вуличками Верони, здається, що звідкись із-за кам'яної кладки багато чисельних палаццо доноситься ледве чутний пристрасний шепіт і вторяща йому ласкава відповідь ...  
Збір групи.
Нічний транзит на територію України.
7 день 15:00 – орієнтовне прибуття до м. Чоп.
21:30 – орієнтовне прибуття до м. Львів.


У вартість програми включено:
- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелях на території Угорщини Франції та Італії;
- харчування ВВ - сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість програми не включено:
- консульський збір (35  € + 65 грн);

- медична страховка за кордон (орієнтовно 5 €);
- оплата громадського транспорту  до Венеції – 10  € в одну сторону.
 


 *в зазначені дати, сезонна доплата у високий туристичний період карнавалу - 25 €


 

Категорія: Фестивалі та Карнавали | Додав: rich-tour2 (27.10.2012)
Переглядів: 2561 | Рейтинг: 3.6/5
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: