Головна » 2013 » Февраль » 14 » Святкові розпродажі в Європі
14:28
Святкові розпродажі в Європі
Чому в Європі одягатися вигідно?
Європа — батьківщина безлічі модних брендів. Тому, навіть у фірмовому магазині вартість речей часто набагато нижча за вартість тих же аналогів в наших торгівельних комплексах. До того ж, купуючи речі в європейських магазинах, Ви можете бути впевнені у відсутності китайських підробок. Що також важливо для справжніх модників, — багато колекцій приходять до нас із запізненням. Як тільки в Європі закінчуються розпродажі, наші магазини завозять нову колекцію. Буває і так, що купивши, наприклад, в Швеції осіннє пальто із знижкою у вересні, Ви зможете побачити його на вітрині тут в березні. Звичайно, як річ з нової весняної колекції!

Коли потрібно їхати до Європи на шопінг? Відповімо: «У будь-який час!», і зараз пояснимо, чому.

Традиційно, найбільші і, як результат, багатолюдні розпродажі трапляються двічі в рік: після Різдва (25 грудня) і свята Івана (24 червня). Найбільші знижки (до 80 %) бувають наприкінці січня і липня відповідно. Але тут є ризик залишитися без обновок через розмір. Адже найбільш ходові розміри розкуповуються найраніше, тоді як неходові можуть висіти на вішаках аж до кінця сезону. Окрім сезонних знижок, деякі крупні універмаги проводять свої власні акції!
Дуже популярні «дні дурня» в «Stockmann»: дні, коли товари продаються за дуже низькими цінами. Не варто переживати, якщо Вам не вдалося вибратися за кордон в цей час. Коли б Ви не опинилися в Європі, хороший шопінг Вам забезпечений!

Наша фірма розробила для Вас ряд індивідуальних та групових шопінг-турів в Європу.
Переглядів: 1705 | Додав: kisigor2008 | Теги: Святкові розпродажі в Європі | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: