Золота підкова Львівщини
 
 

 

Мальовничі краєвиди та захоплюючі пейзажі Львівщини, подорож в світ середньовіччя, епоху замків та храмів.
 

Вартість туру – 300 грн.

 

 

 

1 день 09:30 – Збір групи.
10:00 – Виїзд зі Львова.
Переїзд до Олеського замку. Олеський замок - видатна пам’ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Перша згадка - 1327 р. Польські історики називають Олесько - колискою польських королів, тут народилися Ян III Собеський і Михайло Корибут Вишневецький. З кінця 1975р. замок став музеєм – заповідником, філією Львівської галереї мистецтв.В експозиції замку: живопис, іконопис, скульптура, меблі, гобелени XVI - XVIII ст. В монастирі та костелі капуцинів 18 ст., що знаходяться напроти замку – фонди галереї мистецтв.
Переїзд в Підгорецький замок  - споруджувався він для відпочинкової резиденції Станіслава Конєцпольського, яку часто називають «Українським Версалем». В підвалах замку відкрито алхімічну лабораторію, а також це місце проживання привида «білої леді». Замок оточують красивий італійський та французький парки.
Переїзд в Золочів. Золочівський замок - найцікавіша історична пам'ятка - старовинний замок XVII ст., збудований батьком польського короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собєським. В експозиції Китайського палацу - твори східного мистецтва, у Великому Палаці - експозиція західноєвропейського мистецтва, тут частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації. Прекрасно збереглись оборонні стіни і бастіони, відреставрований підйомний міст, що дає змогу наглядно уявити передову на той час систему голандських укріплень. На подвір’ї замку - величезні камені з таємничими символами і зашифрованими готичними літерами (датуються XIV – XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева. Можна також смачно пообідати в новозбудованому  ресторані стилізованому під середньовіччя та придбати посуд з чорної гаварецької кераміки.
18:00 – приїзд до Львова.


У вартість включено:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода по маршруту;
- екскурсійне обслуговування у музеях.

У вартість не включено:
- вхідні квитки у музеї;
- харчування.