Хмільний тур
«В гостях у бровара»

 

Львів – місто старовинних будинків, захоплюючих легенд та пива.
Смак «Львівського»
пройшов довгий шлях крізь сторіччя. Його полюбили ще наші діди та прадіди… І ми також зможемо відчути його смак…
Для початку Ви відвідаєте Львівську пивоварню – найстарішу пивоварню в Україні, де потрапите в єдиний пивний музей та  пучуєте історію створення цього хмільного напою. А також переглянете відеофільм про пивоварню та відвідаєте  дегустаційний зал, який потішить всіх поціновувачів пива найкращими сортами «Львівського».
А тепер запрошуємо на прогулянку історичним центром міста. Перед Вами відкриється Львівський театр опери та балету, а також серце міста Лева – Площа ринок. Ви оглянете костел  єзуїтів та домініканців, побачите Руську церкву, вежу Корнякта, міський арсенал, а також руський, єврейський та  вірменський квартал.
Згодом на Вас чекатиме дегустація живого пива в ресторації, яка знаходиться в приміщенні вірменського банку ХVI століття. А також незвичайні таємниці та історія закладу.
А на завершення - м’ясний безліміт у найкращій м’ясній ресторації Галичини . Спочатку Вам подадуть сет закусок: хліб, салати, сири, та гарніри. А далі, кожні 10 хвилин виноситимуть на шампурах різні види смаженого соковитого м’яса. Ну і звісно, як тут без пива? Гальба свіжого пива оригінальної подачі – чудове доповнення до вечері!

 

Вартість екскурсії – 295 грн.

 

У вартість програми включено:
- послуги гіда;
- оглядова екскурсія містом Лева;
- тематична екскурсія львівською пивоварнею;
- дегустація пива в музеї Львівської пивоварні;
- дегустація пива в ресторації, яка знаходиться в вірменському банку ХVI століття;
- дегустація пива в найкращій грильовій ресторації Галичини;
   + м’ясний безліміт з закусками !

У вартість не включено:
-    вхідні квитки.