Львів – місто особливе! Йому притаманна своя колоритна атмосфера, він має свою родзинку - специфічну говірку та особливий гумор, кавовий аромат, хмільний дух та галицький апетит, він оповитий легендами і байками, загадками, та романтичними історіями.
Можливо, ви вже бували у Львові, але таким ви його ще не бачили…

дегустаційно - розважальний гурме тур

«Чарка, їдло і забава!»

на зелені свята

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!!!

-    пішохідно-оглядова екскурсія «Львівські походеньки»;
-    дегустаційна екскурсія «Кава по-львівськи»;
-    тематична екскурсія «Під крилом птаха»;
-    хмільна екскурсія «В гостях у  бровара…»;
а також
-     «Штольня кавових скарбів»;
-     шоколадна таємниця – «Майстерня шоколаду»;
-     найромантичніше місце – Італійський дворик;
а ще
1) дегустація знаменитого львівського пива;
2) філіжанка ароматної кави;

Ну і звичайно
 приємні сюрпризи та море хорошого настрою!

Програма туру:

1 день

19.06

Прибуття до Львова, зустріч представником фірми. Поселення в готель (згідно правил готелю). Зустріч з екскурсоводом в центрі міста.
14:30
- Запрошуємо на знайомство з містом дрімаючих левів - пішохідна оглядова екскурсія «Львівські походеньки» по історичній частині Старого центру. Ви оглянете архітектурний ансамбль площі Ринок, Латинську катедру, Домініканський собор, каплицю боїмів, аптеку музей, вірменський квартал, архітектурний ансамбль площі Ринок, Королівський та міський арсенал, різні приголомшливі будівлі і дивні пейзажі ...З кожною будівлею тут пов'язані десятки захоплюючих історій. А також Ви відвідаєте «Штольню кавових скарбів» - саме в нашому місті добувають кавові скарби в підземеллі прямо з-під площі Ринок і ми також спробуємо долучитись до цього процесу. Гадаєте це міф? Тоді гайда з нами і Ви переконаєтесь…Далі італійський дворик  — дивовижний пам'ятник архітектури епохи Відродження, який по праву вважається одним із найромантичніших прикрас центральної частини Львова. А також ми відкриємо для Вас шоколадну таємницю. Відправимось в першу в Україні «Майстерню шоколаду». Вже в 19 столітті шоколад зі Львова експортували в Європу, а разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття. Тут можна не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його! Зануртесь в шоколадну казку й Ви.
Вільний час.
Ночівля.

2 день

20.06

Сніданок.

Ранок у Львові розпочинається з філіжанки кави J

11:00 - Запрошуємо на дегустаційну екскурсію «Кава по-львівськи». Львів і кава – це поняття нерозлучні. Дана екскурсія - це унікальна можливість дізнатися всі таємниці про походження кави  - Ви поринете у кавові традиції, почуєте легенди пов’язанні з її походженням, способи заварювання та цікаву історію!  Адже філіжанка львівської кави – це не лише горнятко чорного запашного напою, а й дух самого старого Львова, його душа і гордість, історія та віковічні традиції, які знову і знову оживають з кожним ковтком. Відчути цю атмосферу Ви зможете в кавовій ресторації в центрі міста.
12:00Тематична екскурсія «Під крилом птаха»   є у Львова ще одна дуже цікава особливість, правда для того, щоб її як слід розглянути - доведеться подолати деякі перешкоди. Сподіваємося це Вас не злякає! Вам доведеться здолати всього-лише запаморочливий підйом на самісінький верх міської Ратуші, щоб з висоти пташиного польоту побачити дивовижну панораму міста.

13:30 - Далі Вас очікує хмільна екскурсія «В гостях у  бровара…». Чи відомо вам, як виникло пиво і хто першим віднайшов його рецепти? Чи знаєте ви історію цього давнього хмільного напою? Чому Львів називають пивною столицею? Про все це ми поговоримо під час екскурсії в пивоварні, а також насолодимося келихами завжди свіжозвареного пива…

Вільний час.

Рекомендуємо Вам відвідати  ринок сувенірів «Вернісаж», тут ви зможете придбати вироби народних майстрів на згадку про Вашу подорож до «Міста Лева».
А тепер можна і додому …
Місто Львів буде чекати на нову зустріч з Вами!

Ночівля.

Вартість туру – 1185 грн.

У вартість програми включено:
- проживання в готелі;
- сніданок;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
*пішохідно-оглядова екскурсія «Львівські походеньки»;
*дегустаційна екскурсія «Кава по-львівськи»;
* тематична екскурсія «Під крилом птаха»
* хмільна екскурсія « В гостях у бровара…»;
* відвідання «Штольні кавових скарбів»;
* відвідання «Майстерні шоколаду»;
* відвідання Італійського дворика.

А також:
- дегустація знаменитого львівського пива;
- філіжанка ароматної кави;
+ приємні подарунки !!!