Закарпаття - це незабутній край з мальовничими краєвидами, які приваблюють туристів та відпочиваючих не тільки з усіх куточків України, а й з усього світу. Це край з всесвітньо відомими мінеральними джерелами, край садівництва і виноградарства…
Навіть, якщо Ви вже бували в цих краях, такими Ви їх ще не бачили…


СПА-тур на ЗАКАРПАТТЯ
в період цвітіння сакури...
 + сиро-винна дегустація
 та екскурсії замками

 


На Вас очікує:

- мальовничі краєвиди карпатських гір;
- термальні купальні европейського зразка «Косино»;
- найбільший термальний фонтан-джакузі України;
- варіння в чанах;
- купання в гірській річці;
- сиро-винна дегустація;
- традиційна закарпатська вечеря;
- дегустація паленки;
- загадкові замки та їхні легенди;
- столиця Закарпаття – м.Ужгород і не тільки…


 

Програма туру

1 день 01.05

Прибуття до Львова, зустріч представником фірми.
08:00. Виїзд зі Львова.
Переїзд до Закарпаття. Відвідання одного з найкрасивіших палаців України – Шенборн.
Замок побудований в кінці ХIХ ст. графом Шенборном. Палац ідеально вкомпонований в середовище 50-гектарного англійського парку місцевих і екзотичних кущів та дерев. В архітектуру ренесансного замку зодчі нерідко вкладали певну символіку. У цьому замку архітектор брав за основу астрономічний рік. Тому кількість вікон тут повинно було відповідати кількості днів у році (365); кількість кімнат (52) - кількості тижнів; кількість входів у будівлю (12) - кількості місяців.
Переїзд до Мукачева. Відвідання замку – Паланок, одиного з найцінніших історичних та військово-архітектурних пам'ятників України. Овіяний легендами, чудово відреставрований замок є однією з найцікавіших пам'ток Закарпаття з часів сивої давнини. Ви зможете поблукати по справжньому середньовічному замку, насолодитись панорамою міста з балконів, потримати за палець бронзову фігуру князя Федора Корятовича і загадати бажання (за повір'ям, воно обов'язково здійсниться).А далі оглядова екскурсія містом Мукачево.
Вільний час.
Переїзд до готелю. Поселення в готель.

18:00. Запрошуємо на дегустаційну винну екскурсію до закарпатських виноробів (Вартість 110 грн/ос). Ви продегустуєте більше10 видів закарпатських  вин з смачничними закусками (сир, горішки, фрукти), а для найсміливіших буде можливість спробувати виноградну паленку, почуєте історію вина і цікаві факти,  про деталі винної етикетики, про техніку споживання, про варіанти поєднання вин зі стравами та багато-багато іншого.
Повернення до готелю.
Ночівля.

2 день 02.05 Сніданок.
Переїзд в м.Косонь.

Вільний день для термальних купалень.
На території комплексу «Термальні води «Косино»  розміщено декілька термальних басейнів, «Королівська Зала», Аква-бар, «Ванна Кнайпа», найбільший термальний фонтан-джакузі України «Золотий кран здоров’я» та багато іншого. Температура в басейнах сягає +41°C. Термальна вода піднімається із свердловини глибиною 1190 метрів. Саме в цьому комплексі Ви зможете оздоровитися та просто гарно відпочити.
Повернення до готелю.
18:00. Запрошумо Вас на традиційну закарпатську вечерю з дегустацією місцевого напою – паленки.
На Вас чекатиме кулінарний майстер-клас по приготуванню гуляшу в казані на відкритому вогнищі, який потім і скуштуєте, частування кількох видів фруктової паленки під традиційні закуски. І все це супроводжуватиметься цікавими історіями про кулінарні традиції Закарпаття та особливості виготовлення угорського національного напою – паленки. (Вартість 150 грн/ос)
Ночівля.
3 день 03.05 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до столиці Закарпаття.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по місту Ужгород.
Екскурсія по тисячолітньому місту Ужгород відкриває цілі культури різних часів і народів. Ви побачите унікальну будівлю колишньої хасидської синагоги , старовинний католицький костел Святого Георгія і справжній шедевр архітектури - Хресто-Воздвиженський греко- католицький собор. Вас чекає також незабутня прогулянка по алеї, де в цей час цвістиме сакура.
Піісля цього Ви  підніметесь на замкову гору, де перед вами постане одна з найдавніших фортець Закарпаття - Ужгородський замок.
Вільний час у місті.
Переїзд до мальовничого селища Лумшори, яке здавна славиться своїми мінеральними водами, водоспадами та «екстремальними джакузі»
. Чи можете  Ви уявити собі, що Вас варитимуть у велитенському чані на відкритому вогні? Родзинкою чану є те, що оздоровча процедура проходить під відкритим небом. Чан знаходиться поруч з річкою і після процедури в чані можна, скоріше, навіть, потрібно, скупатися в холодній річці. Перепад температур позитивно діє на організм людини і омолоджує шкіру, одним словом, це потрібно обов’язково спробувати.
17:00. Переїзд до Львова.

 

Вартість туру - 1185 грн.


 

У вартість програми включено:
- транспортне обслуговування згідно програми;
- проживання в готелі 3*** (2 ніч);
- сніданки;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
*відвідання замку Шенборна;
* відвідання замку Паланок;
*пішохідна екскурсія містом Мукачево;
*пішохідна екскурсія містом Ужгород;
*відвідання Ужгородського замку;
*відвідання термальних купалень в м.Косино;
*відвідання с. Лумшори.

У вартість програми не включено:
- вхідні квитки:
*замок Шенборна – 8 грн/дор; 6 грн/дит.
*замок Паланок – 15 грн/дор; 5 грн/дит.
*замок у м.Ужгород – 20 грн/дор; 5 грн/дит.
*термальні води Косино – 300 грн/дор/день; 150 грн/дит/день.
*купання в чанах – 50-60 грн/ос.
- факультативні програми.