Закарпаття - це незабутній край з мальовничими краєвидами, які приваблюють туристів та відпочиваючих не тільки з усіх куточків України, а й з усього світу. Це край з всесвітньо відомими мінеральними джерелами, край садівництва і виноградарства…
Навіть, якщо Ви вже бували в цих краях, такими Ви їх ще не бачили…


СПА-тур  ЗАКАРПАТТЯМ
 на 8 березня!!!

 + сиро-винна дегустація
 та екскурсії замками

 


На Вас очікує:
- мальовничі краєвиди карпатських гір;
- термальні купальні европейського зразка «Жайворонок»;
- сиро-винна дегустація;
- загадкові замки та їхні легенди;
- екскурсія в м. Мукачево і не тільки…

 

Програма туру

1 день 08.03


08:00. Виїзд зі Львова.
Переїзд до Закарпаття. Відвідання одного з найкрасивіших палаців України – Шенборн.
Замок побудований в кінці ХIХ ст. графом Шенборном. Палац ідеально зкомпанований в середовище 50-гектарного англійського парку місцевих і екзотичних кущів та дерев. В архітектуру ренесансного замку зодчі нерідко вкладали певну символіку. У цьому замку архітектор брав за основу астрономічний рік. Тому кількість вікон тут повинно було відповідати кількості днів у році (365); кількість кімнат (52) - кількості тижнів; кількість входів у будівлю (12) - кількості місяців.
Переїзд до Мукачева. Відвідання замку – Паланок, одиного з найцінніших історичних та військово-архітектурних пам'ятників України. Овіяний легендами, чудово відреставрований замок є однією з найцікавіших пам'ток Закарпаття з часів сивої давнини. Ви зможете поблукати по справжньому середньовічному замку, насолодитись панорамою міста з балконів, потримати за палець бронзову фігуру князя Федора Корятовича і загадати бажання (за повір'ям, воно обов'язково здійсниться). А далі оглядова екскурсія містом Мукачево.

Обід  (Вартість 65 грн/ос)

Переїзд в м.Берегово. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. На вас чекає купання в термальних басейнах європейського зразка.

Запрошуємо на дегустаційну винну екскурсію до закарпатських виноробів (Вартість 110 грн/ос). Ви продегустуєте більше 10 видів закарпатських  вин ,а для найсміливіших буде можливість спробувати виноградну паленку, почуєте історію вина і цікаві факти,  про деталі винної етикетики, про техніку споживання, про варіанти поєднання вин зі стравами та багато-багато іншого.
Переїзд до готелю. Поселення в готель .
Ночівля.

2 день 09.03

Сніданок.

Виселення з готелю.
Переїзд в м. Нижне-Селище.
Дегустація сиру на сироварні.
 Запрошуємо Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри. Запрошуємо і вас побачити його неймовірну красу.

Обід.(Вартість 70 грн/ос) 

Переїзд в м.Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Повернення до Львова орієнтовно о 23.00.

 

Вартість туру - 1050 грн 


 

 У вартість програми включено:
- транспортне обслуговування згідно програми;
- проживання в
 садибах сільського туризму (1 ніч);
- сніданок.
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
* відвідання замку Шенборна;
* відвідання замку Паланок;
* пішохідна екскурсія містом Мукачево;
* відвідання озера Синевир.

 У вартість програми не включено

- вхідні квитки:

- палац Шенборна: загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі - 20 грн., студенти, пенсіонери - 15 грн., діти до 14 років - 10 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 110 грн., екскурсія без споживання вина – 50 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
- озеро “Синевир”: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно.