Закарпаття - це незабутній край з мальовничими краєвидами, які приваблюють туристів та відпочиваючих не тільки з усіх куточків України, а й з усього світу. Це край з всесвітньо відомими мінеральними джерелами, край садівництва і виноградарства…
Навіть, якщо Ви вже бували в цих краях, такими Ви їх ще не бачили…


СПА-тур  ЗАКАРПАТТЯМ
 на 8 березня!!!

 + сиро-винна дегустація
 та екскурсії замками

 


На Вас очікує:
- мальовничі краєвиди карпатських гір;
- термальні купальні европейського зразка «Косино»;
- сиро-винна дегустація;
- загадкові замки та їхні легенди;
- екскурсія в м. Ужгород і не тільки…

 

Програма туру

1 день 08.03

Виїзд зі Львова (08:00)

Розпочинаємо нашу подорож з  м.Чинадієво. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.(екскурсія замком Сент-Міклош) .

Переїзд до м.Мукачево. Обід  (Вартість 65 грн/ос).

Далі на нас чекає супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Більше на www.kosino.com.ua.

Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.  У Берегівському вулканічному низькогір’ї нас чекає  дегустація вин.
Переїзд до готелю. Поселення в готель .
Ночівля.

2 день 09.03

Сніданок.

Виселення з готелю.(о 8.00)
Переїзд в м. Ужгород.

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

Обід.(Вартість 70 грн/ос) 

Переїзд в м.Лумшори. В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

Повернення до Львова орієнтовно о 23.00.

 

Вартість туру - 995 грн \ос
 

 У вартість програми включено:
- транспортне обслуговування згідно програми;
- проживання в
 садибах сільського туризму (1 ніч);
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
.

 У вартість програми не включено

- вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації меду і вина.

- замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;
- термальний басейн “Косино”: загальний – 280-315-350 грн., пенсіонери від 60 р. – 150 грн., учасники АТО та діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 40 грн.;
- дегустація вин: 50 грн./особа, екскурсія без споживання вина 25 грн./особа;
- відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- Ужгородський замок: загальний - 35 грн., студентський – 25 грн., дитячий – 15 грн.;
- купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: загальний - 100 грн., діти до 12 років - 75 грн.