Львів – місто особливе! Йому притаманна своя колоритна атмосфера, він має свою родзинку - специфічну говірку та особливий гумор, кавовий аромат, хмільний дух та галицький апетит; він оповитий легендами і байками, загадками та романтичними історіями... Можливо, ви вже бували у Львові, але таким ви його ще не бачили!

Дегустаційно - розважальний гурме-тур
«Чарка, їдло і забава!»

Буде весело й цікаво!

                                  

  У вартості туру:

- авторська екскурсія «Файне місто Львів»;
- екскурсія підземеллям  «Штольня кавових скарбів»;
- екскурсія в епоху ренесансу – Італійський дворик
- панорамна екскурсія
«Під крилом птаха» – місто з неймовірного ракурсу;
- хмільна екскурсія «Театр пива»;

а також

- шоколадна таємниця – «Майстерня шоколаду»;
- дегустація файного пива;
- дегустація справжньої львівської наливки.

+

Фотосет – спогад, що залишиться з Вами!

Ну і, звичайно, – приємні сюрпризи та море хорошого настрою!

Заїзди: кожна друга субота місяця.

1 день

Прибуття до Львова, зустріч представником фірми. Поселення в готель (згідно правил готелю). Зустріч з екскурсоводом в центрі міста.
11:00 –авторська екскурсія "Файне місто Львів". Львів – справжній містифікатор. Він зачаровує з першого погляду. Тут тебе приваблюють різні епохи в мініатюрі:  Галіція, Австро-Угорщина, невідома Італія, несподівана Україна – все це архітектурні чудеса старого міста. Запрошуємо на захоплюючу прогулянку містом Лева. Перед Вами відкриється середньовічна Площа ринок, найстаріша аптека в міста, Королівський і Міський арсенали, Кафедральний собор, костели єзуїтів, домініканців, бернардинів і кармелітів, а також вірменський, єврейський та руський квартали…  Чи можливо уявити Львів без кави?  «Штольня кавових скарбів» - саме в нашому місті добувають кавові скарби в підземеллі прямо з-під площі Ринок і ми також спробуємо долучитись до цього процесу. Гадаєте, це міф? Тоді гайда з нами - і Ви переконаєтесь!

Після цього ми відкриємо для Вас шоколадну таємницю. Відправимось в першу в Україні «Майстерню шоколаду». Вже в 19 столітті шоколад зі Львова експортували в Європу, а разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття. Тут можна не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його! Зануртесь в шоколадну казку й Ви.
14:00 - На Вас очікує хмільна екскурсія «В гостях у  бровара…», яка відбудеться в єдиному в Україні театрі пива. Чи відомо вам, як виникло пиво і хто першим віднайшов його рецепти? Чи знаєте ви історію цього давнього хмільного напою? Чому Львів називають пивною столицею? Про все це ми поговоримо під час нашої екскурсії і насолодимося келихами завжди свіжого крафтового пива…
Вільний час. Пропонуємо Вам спробувати львівську каву в цукернях та кав'ярнях міста: «Віденька кав'ярня» - найдавніша в місті, яка була збудована в 1829 році і не втратила свого шарму до сьогодення; «Цукерня» на Староєврейській, «Вероніка» на пр.Шевченка, кавярня «Мазох» на Сербській, побачити народження кави в єдиній в світі Копальні кави, кавярня «Світ кави» на площі Катедральній, де не тільки можна насолодитися смаком запашної кави, але й придбати її собі в подарунок.
Самостійне повернення до готелю.
Ночівля.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Далі Італійський дворик  — дивовижний пам'ятник архітектури епохи Відродження, який по праву вважається одним із найромантичніших прикрас центральної частини Львова.

Далі запрошуємо Вас на тематичну екскурсію "Під крилом птаха". Є у Львова ще одна дуже цікава особливість… правда для того, щоб її як слід розглянути, доведеться подолати деякі перешкоди. Сподіваємося, це Вас не злякає! Вам доведеться здолати всього-лише запаморочливий підйом на самісінький верх міської Ратуші, щоб з висоти пташиного польоту побачити дивовижну панораму міста.

По закінченню, посеред старої Площі Ринок ми з Вами зробимо пам’ятні фото на згадку про казкову подорож до міста Лева. 

І на завершення дегустація фірмових львівських наливок!

Вільний час в місті кави та шоколаду, запашних штруделів та пляцків, смачного пива та неповторних галицьких настоянок.
Пропонуємо відвідати:

- «Арсенал» - першу міську зброярню, збудовану у Львові ще в 1430 році. У залах розміщена виставка старовинної холодної, метальної, вогнепальної зброї, захисного озброєння та військового спорядження більше ніж 30 країн світу. Музей зброї «Арсенал» - унікальний музей, який не має аналогів на території України;
- «королівські зали» кам’яниці Корнякта - пам’ятки ренесансної архітектури ХVІ ст., що використовувалась як одна із резиденцій короля Речі Посполитої Яна ІІІ Собеського та ін..
- Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької.
- ринок сувенірів «Вернісаж» - тут ви зможете придбати вироби народних майстрів на згадку про Вашу подорож до «Міста Лева».

Місто Львів буде чекати на нову зустріч з Вами!

 

Вартість туру – 1200 грн./ос.


 

У вартість програми включено:
- проживання в готелі;
- сніданок;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:

*авторська екскурсія "Файне місто Львів" ;
*екскурсія підземеллям
   «Штольня кавових скарбів»;
*екскурсія в епоху ренесансу – Італійський дворик.
*панорамна екскурсія "Під крилом птаха" – місто з неймовірного ракурсу
*хмільна екскурсія «Театр пива»;

а також:
- шоколадна таємниця – «Майстерня шоколаду»;
- дегустація файного пива;
- дегустація справжньої львівської наливки

+

Фотосет – спогад, що залишиться з Вами!