Венеціанські канікули
+ сезон зимових розпродаж в Європі

 


   В турі на Вас чекає:

 

  Шопінгнайбільший аутлет Угорщини «Premier Outlet Centre»
   + знаменитий італійський аутлет групи McArthurGlen

                             ЗИМОВІ РОЗПРОДАЖІ!  ЗНИЖКИ ДО 80 %
  4 неймовірних міста вже включені у вартість ЕГЕР, БУДАПЕШТ, ТРІЄСТ, ВЕНЕЦІЯ
  Захоплююча атмосфера святкової Європи

 

 

 Вартість туру -  169 євро + 450 гривень

Дати виїзду: 28.10, 18.11, 09.12, 29.12*, 05.01*, 11.01,  

1 день

12:00 - збір групи на ж\д вокзалі м. Львів.
Виїзд на територію Угорщини.
Переїзд до м. Егер.  Фото-пауза
біля монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. На зведення та оздоблення собору пішло 120 років. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XVст., навколо якого розкинувся розкішний парк.
Рекомендуємо відвідати угорське Памукале – містечко термальних вод – Егерсалок.  Новітній комплекс термальних купалень відомий по всій Європі. Вхідні квитки орієнтовно 14 є. (час перебування на термалах 2 год.)
Переїзд до Будапешту.
Поселення в готелі. Ночівля.

2 день

Сніданок.
Виселення з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий  Королівський палац.
Вільний час. Можливість шопінгу в торгових центрах «Arena Plaza», «Сampona» або найбільший аутлет Угорщини «Premier Outlet Centre»
21:00 - вечірня екскурсія «Вечірні вогні Будапешту» (7 €). Ви поринете у  справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. Фіналом прогулянки буде справжній «діамант» - оглядовий майданчик на горі Геллерт. З бокалом шампанського у цьому магічному місці Ви загадаєте самі потаємні бажання!
22:00 – виїзд до Італії. Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.

3 день

Ранкове прибуття до Італії.
Відвідання унікального міста-порту на північному-сході Італії – Трієст.
Огляд центральної частини міста. Ви побачите знаменитий гранд-канал, площу Об’єднання Італії, яка є центральною в Трієсті, побачите Римський амфітеатр, якому вже 2000 років.
Ранкова екскурсія «Бонджорно Трієст» (5 €).  Місто схоже на модерністський роман - складне, колоритне, неоднозначне. Воно знаходиться на перехресті латинського, німецького та слов’янського світів. Його центральна площа оточена прекрасними в своїй помпезності палацами XVIII-XIX століть. З усіх цих будівель відкривається прекрасний вид на море.
Вільний час. Можливість відвідати один з численних музеїв міста або морський акваріум, де можна побачити мешканців Адріатичних і тропічних глибин.
Збір групи. Переїзд до готелю на території Італії.
14.00 – Поселення. Вільний час.
А тепер час для неймовірного шопінгу !!! В Італії сезон зимових розпродажів!
Запрошуємо до одного з найбільших аутлетів Європи . Одне із знаменитих  торгових містечок дисконтних магазинів з брендовими речами Designer Outlet. Покупки під час відпочинку, що може бути кращим ? А тим більше італійському аутлеті  групи McArthurGlen . Будиночки з галереями, які прикрашені арками, вулиці, площі та сквери.  140 бутиків, включаючи найвідоміші бренди -  Armani, Bikkembergs, Les Copains, Valentino, Costume National  + неймовірний сезон РОЗПРОДАЖІВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ночівля.

4 день

Сніданок.
Виселення з готелю.

                                                   ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!!
Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко.  Проїзд катером до Венеції - 20 € (оплата при бронюванні туру)
Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців ...
Перед Вам відкриється Серце Венеції – площа Сан-Марко, де розташовуються найпрекрасніші будівлі міста – собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Недалеко від набережної підносяться дві колони – символічні ворота міста, яке раде вітати дорогих гостей.
Відвідання майстерні муранського скла (3 €). 1000-літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці.
Факультативна екскурсія -  «Всі таємниці Венеції» (20 €).
Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Не важливо скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі; реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами … Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…
19:00 – збір біля автобуса.
Виїзд на територію України.

5 день

 Транзит по території Угорщини.
19:00 - орієнтовне прибуття до м.Львів.

 


У вартість програми включено:
- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ – сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи

У вартість програми не включено:
-  консульський збір - 35 € ( послуги візового центру  орієнтовно 20 €);
-  страхування та підготовка документів до подачі 10 €.

*Доплата за високий сезон в готелях 15 €