Дитячі канікули у Львові

«Казки та легенди міста Лева»

 

 

 

У вартості туру:

- автобусна екскурсія «Тілько ви Львові»;
- оглядова екскурсія «Казки старовинного міста»;
- тематична екскурсія «Штольня кавових скарбів»;
- магічна екскурсія «Легенди алхіміків та секрети  львівських підземель»;
- захоплююча екскурсія «Палаци, лицарі та шляхетні подвиги».

а також:
1) Відвідання «Львівської майстерні шоколаду»;
2) Фотосесія на Площі Ринок.
+
Приємні подарунки

 

 

1 день

Прибуття до Львова, зустріч групи представником фірми.
Розпочинаємо нашу казкову подорож містом Лева з автобусної екскурсії «Тілько ви Львові».
Ви познайомитеся із львівською готикою – костелом Ольги та Єлизавети, побачите пам’ятник лідеру українських націоналістів – Степану Бандері, одну з найкрасивіших церков – собор Святого Юрія, найдовшу вулицю Львова – вулицю Городоцьку і дізнаєтесь, які ж таємниці вона приховує.
Далі Ви опинитесь в серці міста дрімаючих левів, де на Вас чекає пішохідна оглядова екскурсія «Казки старовинного міста» Ви обов'язково побачите всі найцікавіші місця Старого центру – Порохову вежу, Успенську церкву, Домініканський собор, єврейський, руський та вірменський квартали, прогуляєтеся від Оперного театру до чотирьох фонтанів площі Ринок, і далі, повз старовинну Кафедральну церкву, до інших приголомшливих будівель і дивних пейзажів ... Звичайно, з кожною будівлею тут пов'язані десятки захоплюючих і цікавих історій - таких, які могли статися тільки з жителями цього міста.
А тепер настав час дізнатися звідки ж в місті та околицях береться кава? З-під землі? Можливо. Запрошуємо Вас на екскурсію «Штольня кавових скарбів». Саме в нашому місті добувають каву в підземеллі прямо з-під площі Ринок і ми також спробуємо долучитись до цього процесу. Гадаєте це міф? Тоді гайда з нами і Ви переконаєтесь…
А також ми відкриємо для Вас шоколадну таємницю. Відправимось в першу в Україні «Майстерню шоколаду». Вже в 19 столітті шоколад зі Львова експортували в Європу, а разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття. Тут можна не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його! Пориньте в шоколадну казку й Ви
Трансфер до хостелу. Поселення.  
Вільний час.
Запрошуємо на магічну екскурсію «Легенди алхіміків та скарби  львівських підземель».
Під час даної пішохідної екскурсії Ви дізнаєтеся про історію виготовлення ліків, про ряд неймовірних «цілющих» еліксирів («воду життя», «настоянку для довголіття»), про таємниці алхіміків і  лікарського мистецтва, про таблетки віршів і настоянки прози, про скарби, що приховують в собі лабіринти львівських підземель, почуєте легенди про яди і протияддя та єдиного Лева-аптекаря, ми відкриємо Вам секрети виготовлення рубінового скла, Ви побуваєте в незвичайній фармацевтичній лабораторії, у якій таємний аптекар досі «варить» мило для хабарників і «виготовляє» піґулки для щастя, проводить різноманітні досліди і, можливо, відкриє саме Вам деякі таємниці!
Ночівля.

2 день Сніданок. Виселення з хостелу.
Запрошуємо на екскурсію « Палаци, лицарі та шляхетні подвиги».
Під час цієї екскурсії, Ви поринете в атмосферу середньовічного Львова. Для початку ви побуваєте у палаці Потоцьких. Сьогодні це один з найбагатших музеїв України, збірка якого налічує понад 62 тисячі творів світового та національного мистецтва від античних часів до наших днів. До найбільш вартісних належать колекції європейського мистецтва, львівської скульптури, українського портрету ХVI-XІХ ст., ікон та меблів. Обов’язково відвідаємо італійський дворик - дивовижний пам'ятник архітектури епохи Відродження, який по праву вважається одним із найромантичніших прикрас центральної частини Львова А також побачимо «Арсенал» - першу міську зброярню, збудовану у Львові ще в 1430 році. У залах розміщена виставка старовинної холодної, метальної, вогнепальної зброї, захисного озброєння та військового спорядження більше ніж 30 країн світу. Тут знаходяться ножі, кинджали, мечі, шаблі, шпаги, ятагани, сокири, алебарди, булави, чекани, перначі, списи, луки, мисливські арбалети, кольчуги, панцирі, щити, шоломи, а також револьвери, рушниці, гвинтівки, порохівниці, виставка голограм старовинних орденів та багато іншого. Музей зброї «Арсенал» - унікальний музей, який не має аналогів на території України.
                                                                                                                                                       Фотосесія в центрі міста.
Після цього у Вас залишиться ще вільний часу, щоб сповна відчути атмосферу - заглянути в затишні дворики, які зберігають не один секрет, вибрати сувеніри, загадати бажання і потерти гудзик на шинелі сторожа біля входу в ще одне незвичайне кафе - кажуть, так мрія здійсниться швидше! До речі він теж не упустить можливості здивувати Вас цікавою історією - не з підручників, а так - з життя львів'ян минулих часів...
Також рекомендуємо відвідати:
- ринок сувенірів «Вернісаж», тут ви зможете придбати вироби народних майстрів на згадку про Вашу подорож до «Міста Лева».

 

 

 

Вартість туру з особи, грн. при групі         грн.        
 20 - 30 осіб 365
 31 - 35 осіб 355
  36 - 44 осіб 345
 від  45 осіб 335

 

*Для викладачів, що супроводжують групу надаються безкоштовні місця!

 

У вартість програми включено:
- автобусне обслуговування згідно програми;
- проживання в хостелі із сніданком;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
•    автобусна екскурсія «Тілько ви Львові»;
•    оглядова екскурсія «Казки старовинного міста»;
•    тематична екскурсія «Штольня кавових скарбів»;
•    магічна екскурсія «Легенди алхіміків та секрети  львівських підземель»;
•    захоплююча екскурсія «Палаци, лицарі та шляхетні подвиги».
А також:
1) Відвідання «Львівської майстерні шоколаду»;
2) Фотосесія на Площі Ринок.
               +
Приємні подарунки


У вартість не включено:
- вхідні квиточки

•    При попередньому замовленні туристична фірма організовує харчування.

     Обіди орієнтовно 45 грн. Вечері орієнтовно 49 грн.