Національний заповідник "Подільські Товтри", мальовничі пейзажі, унікальна природа, заворожуючі обриси скель, та потоки дністровської води, які зриваються з кручі просто в річку, перетворючись у живописні водоспади – всі ці дарунки природи саме для Вас..

Кам’янець - Подільський круїз

 

 

На Вас очікує:
- неймовірні краєвиди Поділля;
- нездоланна Кам’янець-Подільська фортеця;
- незабутній круїз на теплоході;
- мальовничі каньйони річки Дністер;
- недоступна Хотинська фортеця;
- загадкова Кришталева печера і не тільки…


 

Програма туру

Дати виїзду: 30.05, 27.06, 18.07, 15.08

1 день Прибуття до Львова, зустріч представником фірми.
08:00 - виїзд зі Львова.
Переїзд до Кам’янця-Подільського.
Запрошуємо на оглядову екскурсію  Кам’янець–Подільським. Одне з найдавніших міст, розташоване у мальовничій місцевості, на річці Смотрич. Перлиною міста є унікальна Кам'янець-Подільська фортеця — історико-архітектурний пам'ятник Поділля, що витримала численну кількість облог. Складається з двох частин: Старої фортеці, що захищала підхід до перешийку між півостровом і "материком", та нової фортеці, яка прикривала Стару фортецю з боку поля. До складу фортеці входить 11 башт, кожна з яким має свою назву. Місто також славиться катедральним костелом Петра і Павла та найстарішою в Україні Ратушею (15ст).
Вільний час.
Опісля прогулянка по р. Дністер (оплачується додатково).  Круїз передбачає подорож на теплоході по одній з найкрасивіших в Європі та другій за величиною в Україні — річці Дністер. Маршрут пролягатиме через національний заповідник "Подільські Товтри". Під час мандрівки Вас будуть оточувати мальовничі пейзажі, унікальна природа, заворожуючі обриси скель, та потоки дністровської води, які зриваються з кручі просто в річку, перетворюючись у живописні водоспади.
Переїзд до готелю. Поселення в готель.
Ночівля.
2 день Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Хотин. Екскурсія Хотинською фортецею. Хотинська фортеця є однією із семи чудес України та однією з найкраще збережених фортець Європи XІ ст. Створена на основі Хотинського форту заснованого у IX столітті князем Володимиром Святославичем. Фортеця вражає своєю могутністю, висота стін фортеці сягає 40 метрів, на подвір'ї знаходиться колодязь глибиною 65 метрів, діаметром 2,5 метра. У Хотинській фортеці проводили зйомки багатьох відомих художніх фільмів: "Захар Беркут", "Три мушкетери", "Чорна стріла" та ін.
Переїзд в село Кривче.  Кришталева печера — це одна з найкрасивіших печер України. Загальна протяжність ходів печери сягає 23 км, а екскурсійної траси - 2,5 км. Температура повітря в печері +10,6º. На стінах печери виблискують різнокольорові кристалі гіпсу, гладенько відшліфований стародавніми водами. Особливістю печери є те, що в ній зберігається підвищена іонізація повітря і повна відсутність бактерій. Під час мандрівки печерою можна побачити буйвола, крокодила, змію та інших химерних створінь, що живуть у печері.
Повернення до Львова орієнтовно о 23:00.

 

Вартість туру з особи при групі.           грн.         
від 15 осіб 779
20 -30 осіб 821
31 -40 осіб 648
більше 41 осіб 565

 

 

У вартість програми включено:
- транспортне обслуговування згідно програми;
- проживання в готелі (1 ніч);
- сніданок;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
*відвідання Камянець-Подільської фортеці;
*відвідання Хотинської фортеці;
*відвідання Кришталевої печери в с.Кривче;
*круїз на теплоході по річці Дністер;

У вартість програми не включено:
-вхідні квитки:
* Камянець-Подільська фортеця – 20 грн/дор; 10 грн/дит.
* Хотинська фортеця – 20 грн/дор; 10 грн/дит.
* Кришталева печери – 20 грн/дор; 15 грн/дит.
* круїз на теплоході – 50 грн/дор; 30 грн/дит.