Хочете зробити своїй коханій, дружині, сестрі чи друзям незвичний подарунок? Вичерпали всі ідеї і не знаєте що подарувати? Ми Вам підкажемо… Зробіть їй оригінальний подарунок — туристичну мандрівку до романтичного Львова!

До Львова на 8 березня !!!

 

 

У вартості туру:
-    пішохідно-оглядова екскурсія 
«Весняний Львів»;
- екскурсія підземеллям   
«Штольня кавових скарбів»;

-  екскурсія в епоху ренесансу – Італійський дворик.

- панорамна екскурсія "Під крилом птаха" – місто з неймовірного ракурсу
а також
-     шоколадна таємниця –
«Майстерня шоколаду»;
- дегустація файного пива; 

Ну і звичайно – приємні сюрпризи та море хорошого настрою!

 

Програма туру

1 день 07.03

Прибуття до Львова, зустріч представником фірми. Поселення в готель (згідно правил готелю). Зустріч з екскурсоводом в центрі міста.
11:00 –пішохідно-оглядова екскурсія"Весняний Львів".
Львів – справжній містифікатор. Він зачаровує з першого погляду. Тут тебе приваблюють різні епохи в мініатюрі:  Галіція, Австро-Угорщина, невідома Італія, несподівана Україна – все це архітектурні чудеса старого міста. Запрошуємо на захоплюючу прогулянку містом Лева. Перед Вами відкриється середньовічна Площа ринок, найстаріша аптека в міста, Королівський і Міський арсенали, Кафедральний собор, костели єзуїтів, домініканців, бернардинів і кармелітів, а також вірменський, єврейський та руський квартали…  А також Ви відвідаєте «Штольню кавових скарбів» - саме в нашому місті добувають кавові скарби в підземеллі прямо з-під площі Ринок і ми також спробуємо долучитись до цього процесу. Гадаєте це міф? Тоді гайда з нами і Ви переконаєтесь… А також ми відкриємо для Вас шоколадну таємницю. Відправимось в першу в Україні «Майстерню шоколаду». Вже в 19 столітті шоколад зі Львова експортували в Європу, а разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття. Тут можна не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його! Зануртесь в шоколадну казку й Ви.
14:00 - На Вас очікує хмільна екскурсія «В гостях у  бровара…», яка відбудеться в єдиному в Україні театрі пива. Чи відомо вам, як виникло пиво і хто першим віднайшов його рецепти? Чи знаєте ви історію цього давнього хмільного напою? Чому Львів називають пивною столицею? Про все це ми поговоримо під час нашої екскурсії і насолодимося келихами завжди свіжого крафтового пива…
Вільний час. Рекомендуємо відвідати Високий Замок, Личаківське кладовище та музей архітектури і побуту – Шевченківський Гай. А опісля одну із файних львівських ресторацій для закріплення позитивних вражень.
Самостійне повернення до готелю.
Ночівля.

2 день 08.03

Сніданок.

         ВІТАЄМО ВСІХ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!!!


 Вільний час в місті кави та шоколаду, запашних штруделів та пляцків, смачного пива та неповторних галицьких настоянок, а також для того, щоб відвідати:
-    «Арсенал» - першу міську зброярню, збудовану у Львові ще в 1430 році. У залах розміщена виставка старовинної холодної, метальної, вогнепальної зброї, захисного озброєння та військового спорядження більше ніж 30 країн світу. Музей зброї «Арсенал» - унікальний музей, який не має аналогів на території України;
-     «королівських зали» кам’яниці Корнятка - пам’ятки ренесансної архітектури ХVІ ст., що використовувалась як одна із резиденцій короля Речі Посполитої Яна ІІІ Собеського та ін..
-    Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької.
-    ринок сувенірів «Вернісаж», тут ви зможете придбати вироби народних майстрів на згадку про Вашу подорож до «Міста Лева».

Ночівля.

3 день 09.03

Сніданок. Виселення з готелю.

Далі італійський дворик  дивовижний пам'ятник архітектури епохи Відродження, який по праву вважається одним із найромантичніших прикрас центральної частини Львова.

Далі запрошуємо Вас на тематичну екскурсію "Під крилом птаха". Є у Львова ще одна дуже цікава особливість… правда для того, щоб її як слід розглянути, доведеться подолати деякі перешкоди. Сподіваємося, це Вас не злякає! Вам доведеться здолати всього-лише запаморочливий підйом на самісінький верх міської Ратуші, щоб з висоти пташиного польоту побачити дивовижну панораму міста.

По закінченню, посеред старої Площі Ринок ми з Вами зробимо пам’ятні фото на згадку про казкову подорож до міста Лева.

Вільний день у місті Лева.

А тепер можна і додому …
Місто Львів буде чекати на нову зустріч з Вами!

 

Вартість туру - 2000 грн\ос

 


 

У вартість програми включено:
- проживання в готелі ;
- сніданки ;
- послуги екскурсовода та супроводжуючого;
- екскурсійні програми:

*пішохідно-оглядова екскурсія  "Весняний Львів" ;

*екскурсія підземеллям   «Штольня кавових скарбів»;

*екскурсія в епоху ренесансу – Італійський дворик.

*панорамна екскурсія "Під крилом птаха" – місто з неймовірного ракурсу

* хмільна екскурсія «Театр пива»;
а також
-  шоколадна таємниця – «Майстерня шоколаду»;
- дегустація файного пива;

+

Фотосет – спогад, що залишиться з Вами!