Гей наливайте повнії чари,
щоб через вінця лилося!
Щоб наша доля нас не цуралась,
щоб краще в світі жилося!

Партизанська екскурсія

«Бандерівська криївка»

 

В програмі:
-    автобусна екскурсія «Львів і його герої»;
-    пішохідна екскурсія «Серце Галицької землі»;
-    хмільна екскурсія на Львівську пивоварню;
-    екстремальна екскурсія на карпатських джипах «Партизанська вилазка»;
-    урочисте дійство «Посвята в бандерівці»


А також:

- мальовничі краєвиди Карпатських гір;
-    сніданок від Львівського броваря;
-    дегустація хмільного пива;
-    карпатська настоянка під смачні закуски;
-    традиційний сніданок повстанця;
-    гарячий гжанець на високогірній полонині!;
-    дегустація медовухи в краївці;
-    святкова вечеря з автентичними наїдками партизан!


І звичайно:
-    повстанські пісні;
-    нові друзі;
-    море хорошого настрою.

    -    
Запрошуємо в ряди повстанців !!!

 

 

Вартість туру – 1285 грн.

 

1 день 01.05

Прибуття до Львова, зустріч групи представником фірми.
Автобусна екскурсія «Львів і його герої». Український П’ємонт, місто буремних подій та партизанської слави. Ви розпочнете своє знайомство зі Львовом із площі, де стоїть пам’ятник засновнику ОУН Степану Бандері, дізнаєтесь багато цікавих фактів про цю неординарну особистість, а поруч розташований дивовижний неготичний собор Ольги та Єлизавети або ж по-львівськи: Ельжебетка. Далі ми з Вами попрямуємо до знаменитого собору Святого Юра та найдовшої вулиці міста - Городоцької …
Саме час поснідати. А чи снідали Ви коли-небудь у пивоварні? Львівський бровар гостинно пригостить Вас сніданком. А опісля відвідаєте музей пивоваріння, де Ви продегустуєте два види свіжозвареного львівського пива. (Вартість вхідного квитка в музей пивоваріння 20 грн.).
Дальше запрошуємо на пішохідну екскурсію старовинною частиною міста «Серце Галицької землі» Ви обов'язково побачите всі найцікавіші і найкрасивіші місця Старого центру - прогуляєтеся від Оперного театру до пам’ятнику видатному козаку Івану Підкові та до чотирьох фонтанів площі Ринок, і далі, повз старовинну Кафедральну церкву, яка пережила не один штурм. Далі до інших приголомшливих будівель і дивних пейзажів ... Звичайно, з кожною будівлею, кожною вулицею та кожним пам’ятником тут пов'язані десятки захоплюючих і цікавих історій - таких, які могли статися тільки з жителями цього міста.
Вільний час в центрі міста.
Для бажаючих тематична екскурсія львівськими кнайпами: «Гальба, їдло та гуляння» (Вартість 235 грн.) Ви вже були у Львові !? Ви вже бачили, відчували, куштували, дегустували ?!  Як би ви не відповіли на це запитання, ми пропонуємо Вам поринути в інший незвіданий Львів, який дозволить Вам не тільки познайомитися з цим містом, але й відчути його дух, «genius loci» - те що робить Львів неповторним і чого вже немає в інших містах Європи.
На Вас очікує прогулянка містом із захоплюючими розповідями, легендами та цікавими фактами, дегустація справжніх галицьких настоянок в найцікавіших кнайпах міста та вечеря в одній з найкращих ресторацій Галичини. А також приємні несподіванки, які доповнять калейдоскоп Ваших вражень. Весь колорит міста, про яке неможливо забути, ми побачимо на власні очі, та навіть попробуємо на смак!
Збір групи. Переїзд до мальовничих Карпат.
Серед покритих лісами та полонинами гірських Хребтів Горгани і Бескиди в долині річки Опір та Славки  лежить курортна зона Славське. Саме сюди і лежить наш шлях.  Ми поселимося в готельному комплексі з неперевершеним виглядом на гірські схили. А зустрічати нас будуть  з карпатською настоянкою та смачними традиційними закусками !
Поселення. Ночівля.

2 день 02.05 08:00 – Сніданок. На сніданок Вас гостинно почастують свіжо смаженими дерунами із домашньою сметанкою, та карпатським трав’яним чаєм, все для того аби Ви набрались сил перед насиченим днем.
Ви готові ?! На Вас очікує екстремальна екскурсія «Партизанська вилазка» (Вартість – 130 грн/ос.). Захоплююча мандрівка гірським хребтом,на справжнісіньких карпатських джипах високо в гори, адже тільки їм під силу подолати круті підйоми та серпантини. Для Вас відкриються краєвиди від яких перехоплює подих. А на вершині гори Ви зробите  пам’ятні фотографії,  скуштуєте гарячого гжанцю та заспіваєте повстанських пісень. Цю подорож Ви запам’ятаєте назавжди.
Опісля всіх бійців очікує винагорода за віддану службу – посвята в бандерівці. Як тільки Ви приймете присягу і станете справжнім бандерівцем, Вам покажуть найпотаємніший об’єкт партизан -  криївку, сховану  під землею, де Вас пригощатимуть традиційними наїдками, а пити будете файну медовуху.  Адже партизани вміли не тільки воювати, але й гарно гуляти!
Вільний час.
Ночівля.
3 день 03.05 Сніданок.
Вільний день в українських карпатах.
У вільний час рекомендуємо:

-    гра в пейнтбол;
-    мотузковий парк серед природи – «Ведмежа лазанка»;
-    піша прогулянка в гори;
-    підйом на гору «Захар Беркут».
Трансфер до Львова.
До наступних звершень!

У вартість програми включено:
- транспортне обслуговування згідно програми;
- проживання в готельному комплесі,
- 2 сніданки (у бровара та повстанський)
- послуги екскурсовода;
- послуги супроводжуючого;
- екскурсійні програми:
-    автобусна екскурсія «Львів і його герої»;
-    пішохідна екскурсія «Серце Галицької землі»;
-    хмільна екскурсія на Львівську пивоварню;
-    екстремальна екскурсія на карпатських джипах «Партизанська вилазка»;
-    урочисте дійство «Посвята в бандерівці»-
Дегустація:
  * карпатської настоянки
  * гарячого гжанцю
  * хмільної медовухи
  * знаменитого львівського пива
- святкова вечеря .

У вартість не включено:
-      пропоновані додаткові екскурсії;
-    вхідні квитки.