БОЛГАРІЯ



Час відпусток розпочався!

Найкраща пропозиція по АВТОБУСНОМУ ЧАРТЕРУ (Львів – Поморіє - Львів)


69 € дорослий \ 65 € дитина в дві сторони

Візова підтримка – 35 € + 220 грн. (візовий центр)


Маршрут та дати виїздів
Львів – Стрий – Долина – Коломия – Чернівці – Балчик – Албена – Кранево – Золоті Піски –св. Константин і Єлена – Варна – Обзор – Еленіте – св. Влас – Сонячний берег -  Несебр  - Поморье


ВИЇЗДИ З УКРАЇНИ
ВИЇЗДИ З БОЛГАРІЇ
ЧЕРВЕНЬ
2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30
4, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 27, 28, 29
ЛИПЕНЬ
2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31
1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30
СЕРПЕНЬ
1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
ВЕРЕСЕНЬ
1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21
1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24

ВИЇЗДИ З УКРАЇНИ
Львів, Автовокзал, вул.Стрийська (біля шлагбауму перед заїздом) - 9.00
Стрий (заправка ОККО біля розвилки на Моршин) - 10.00
Долина, вул. Б. Хмельницького (авт. зуп. навпр. озера) - 10.40
Калуш, вул. Львівська (авт. зуп.) - 11.10
Ів. Франківськ (к/т Космо) -11.35
Коломия (кільце) - 12.10
Чернівці, гот. «Буковина» (зупинка навпр. готелю) - 13.35

ВИЇЗДИ З БОЛГАРІЇ
Поморіє пл. Старого Пансіонату  (Никол Н) - 12.45
Несебр  (гот. «Панорама»)  - 13.05
Сон. Берег  гот. «Котва» - 13.15
Сон. Берег «Кубан» (маркет «Зора»)  - 13.25
Сон. Берег (гот. Северина/гот. Орфей) - 13.35
Св. Влас  (заправка,  гот. Джулія) - 13.45
Еленіте (вхід в курорт Єленіте) - 13.50
Обзор (автовокзал) - 14.30
Варна (пл. Св. Марії Луції) - 15.20
Св. Конст. і Елена (гот. «Панорама») - 15.30
Золоті Піски (Горизонт) - 15.40
Кранево (зуп. автобуса, рест. Бочка) - 15.50
Албена (кільце на в'їзді) - 16.00
Балчик (Автовокзал) - 16.20


Діє система знижок при ранньому бронюванні готелів!