(032) 295 33 80 (050) 370 41 12

Захоплююче тріо: Будапешт + Відень + Прага

5 днів Від 99 €

Маршрут

Львів

Будапешт

Відень

Прага

Львів

У вартості туру вже три столиці:
Будапешт, Відень, Прага

Програма туру

1 День

21.00 - збір на ж/д вокзалі м. Львів.

21.30 – виїзд групи.

Нічний транзит до Угорщини.

2 День

Запрошуємо на автобусну оглядову екскурсію «Магічний Будапешт». Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. На будайській стороні Ви побачите Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий  Королівський палац. Тут відкривається незабутня панорама на набережну Дунаю, яка занесена в світову спадщину ЮНЕСКО. «Покладіть» Парламент на долоню і супер-фото у Вашій кишені.

Вільний час. Можливість відвідати:

  • знамениті купальні графа Сечені;
  • один з найстаріших зоопарків Європи;
  • музей мистецтвта багато ін. місць.

20.00 – запрошуємо Вас на вечірню екскурсію «У світлі тисячі вогнів» (9€/7€).  Ви поринете у справжню казку, що потопає у вогнях величні мости, проспект, який називають «угорським ChampsÉlysées», набережна Корзо … прогуляєтеся по пішохідній вуличці Ваці. А фіналом стане – гора Гелларт перед Вами відкриється Будапешт, якого вище не бачили…. Зовсім інший, у нічних вогнях, мости, набережна Дунаю з гори Геллерт. Тільки з висоти можна відчути як місто дихає, живе та процвітає + спільний фотосеи на найвищій точці Будапешту + солодкі подаруночки кожному !

Поселення в готель. Ночівля.

3 День

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд на територію Австрії. Прибуття в столицю - Відень.

Автобусна оглядова екскурсія центральною частиною міста  «Скарби імператорів». Ви познайомитеся  з найбільшими пам'ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам'ятники Моцарту,  колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.

Вільний час.

Рекомендуємо Вам факультативні екскурсії:

  • «Відень – столиця Габсбургів» (15 €/12€) – пішохідна екскурсія по старій частині Відня. Хофбург – зимова резиденція Габсбургів, фешенебельна вулиця Грабен, символ Відня – собор святого Стефана.
  • «Літня резиденція імператорів – Шонбрунн» (7€) - відвідання палацового комплексу Шонбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це – ансамбль, що об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Шонбрунн — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці. 

Прибуття до Праги.

Ночівля.

4 День

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів» Прага -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, якою її означали навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв  десятків поетів,музикантів, митців душею і тілом. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги - Старомеська площа.

Далі запрошуємо Вас на екскурсію «Прага – королівське місто». (15€/10 €)

Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється:Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.

Вільний час.

17:00 – для всіх бажаючих прогулянка та вечеря на теплоході по річці Влтава (30 €/20€). Шведський стіл, хороша музика, панорами набережної Праги, цікаві розповіді, чи це не найкраще закінчення знайомства з Прагою?

Транзит на територію України.

5 День

Транзит по території Польщі

14.00 - орієнтовне прибуття до м.Львів.

Вартість туру:

При групі : Вартість туру з особи
20 – 29 ос. 119 €
30 – 39 ос. 109 €
40 – 45 ос. 99 €

*Увага! Додатково оплачується 150 грн./ос. – організаторський збір.

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі;
- харчування: сніданки;
- супровід керівника групи;
- фотосесії на пам'ять;
- солодкі подаруночки для кожного.

У вартість туру не включено

- готельний збір 3.85 €/ос./доба

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79057, Україна, м. Львів,
вул. Антоновича, 138б, оф. 11
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»

(032) 295 33 80(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний