(032) 295 33 80 (050) 370 41 12

ВАЖЛИВО!

Шановні Колеги та Туристи,


В зв’язку із запровадженням карантину всі тури з виїздами до 26.04 переносяться на більш пізні дати. Ви можете визначитися з датою зараз або в 10 денний період після завершення карантину. В будь-якому випадку менеджери туристичного оператора «Rich-tour», підуть Вам назустріч і допоможуть підібрати оптимальний для Вас варіант по можливій даті та напрямку.
- У випадку ануляції: штрафні санкції згідно договору.
- Всі повернення коштів при ануляції здійснюються після припинення карантину.

Якщо заброньовані Вами тури мають дату виїзду 27.04 і далі.

1.    Ми хочемо проінформувати Вас, що наразі всі заплановані виїзди залишаються в силі. Наші партнери підтвердили готовність прийняти групи. Авіакомпанії та автобусні перевізники також підтвердили, що будуть виконувати заплановані рейси після зняття карантину та відкриття кордонів.

 

2.    У випадку ануляції турів, що припадають на виїзди з травня 2020 , ми здійснюємо повернення коштів згідно договору. *Прохання звернути увагу на умови ануляцій для групових бронювань та бронювань, що припадають на високий сезон (травневі свята, виїзди на морські тури в період липня та серпня, новорічний період)
 

3.    Перенесення дат на групові бронювання на виїзди, що припадають після завершення карантину, розглядаються  в індивідуальному порядку із врахуванням всіх побажань клієнтів.

 

Також наголошуємо, що ми робимо максимум аби піти Вам назустріч.
 

Будьте здорові.
До зустрічі після завершення карантину.
Ваш Rich-tour

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79005, Україна, м. Львів,
вул. Івана Франка, 3/13
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Вхід через двір з
вул. Академіка Богомольця

(032) 295 33 80(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний