(032) 295 33 80 (050) 370 41 12

Травневе захоплююче тріо

27.04.2018 (5 днів) Від 139 €

Маршрут

Львів

Будапешт

Відень

Прага

Львів

У вартості 3 столиці:
Будапешт + Відень + Прага

Можливість відвідати палаци – Шонбрунн та Бельведер

ВСІ МІСТА У ВАРТОСТІ ТУРУ!

Програма туру

1 День

21:00 – збір групи на жд вокзалі м. Львів
21:20 - Виїзд на територію Угорщини.

2 День

Прибуття до м. Будапешт.
Запрошуємо на оглядову екскурсію містом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор  св.Матяша та знаменитий  Королівський палац.
Пропонуємо виїзну факультативну екскурсію "Місто дитячих казок – Сентендре" (20 €). Унікальне містечко, розташоване на лівому березі мальовничого закруту Дунаю. Вузькі, мощені бруківкою вулички, з безліччю музеїв і різними сувенірними крамничками стікаються на головну площу Fö ter - пл.Фе. Безліч маленьких будинків пофарбованих у різні кольори, сплітаються в неповторний та хаотичний  візерунок. Гуляючи по цьому містечку, ви переноситесь в казку.
Поселення в готель.
Вечірня екскурсія "Вогні нічного Будапешту" (10 €)*. Ви поринете у справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. Фіналом прогулянки буде справжній «діамант» - оглядовий майданчик на горі Геллерт. З бокалом шампанського у цьому магічному місці Ви загадаєте самі потаємні бажання!
Ночівля.

3 День

Сніданок.
Виїзд на територію Австрії. Прибуття в столицю - Відень.

Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи. Автобусна оглядова екскурсія центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам'ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам'ятники Моцарту,  колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.
Вільний час.
Збір групи. Переїзд до Чехії.
Поселення. Ночівля.

4 День

Сніданок.  
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів»
. Прага -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, такою її бачили навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв, поетів, музикантів та митців. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги - Старомеська площа.
Вільний час.
Для бажаючих пропонуємо факультативну екскурсію «Прага – королівське місто» (15 €).
Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється: Кафедральний собор св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.
20:00 – «Круїз по р. Влтава + вечеря» (25 €). Під час круїзу ви насолодитеся незвичайними видами Праги, побачите Празький град, Національний театр, пропливете під Карловим мостом і зможете дізнатися цікаві факти про місто. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських блюд (шведський стіл) і традиційний чеський напій – Бехеровка.
22:00 - Збір групи. Виїзд на територію України.

5 День

Транзит по території Польщі.
17.30 - орієнтовне прибуття до м. Львів.

Вартість туру:

Вартість при ранньому бронюванні

до 31.03

Вартість при стандартному

бронюванні  з 01.04

139 € 165 €

*при бронюванні обов’язкове замовлення факультативної екскурсії «Вогні нічного Будапешту»

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ – сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- готельний збір 2,85€/ніч;
- страхування (орієнтовно 200грн.).

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79057, Україна, м. Львів,
вул. Антоновича, 138б, оф. 11
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»

(032) 295 33 80(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний