(032) 295 33 80 (050) 370 41 12

Південь Італії - Рим + Неаполь

5 днів від 189€

Маршрут

Львів

Будапешт

півострів Гаета

вулкан Везувій

Рим

Львів

В турі найкрасивіші міста Південної Італії
і не тільки:

Будапешт, Рим, Ватикан, Неаполь, півострів Гаета, вулкан Везувій, обриви Одіссея

Програма туру

1 День

06:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
07:00 - виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини.
Перетин українсько-угорського кордону.

Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча тематична екскурсія «Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку - найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. Фіналом прогулянки буде фотопауза на найкрасивішій набережній Корзо!

Вільний час в Будапешті. Можливість прогулятись по знаменитій вулиці Ваци та скуштувати знамениту угорську кухню.

Збір групи.

Нічний транзит до Італії.

2 День

Прибуття на Південь Італії, регіон Кампанія.  

Все частіше туристи вибирають саме південні регіони Італії для відпочинку, адже саме тут можна відчути справжній італійський дух та колорит. Захоплюючі краєвиди та історичні пам'ятки в поєднанні з теплим південним сонечком і неперевершеною кухнею не залишать байдужим нікого. Додайте ще до цього п'янкі італійські вина і Ви отримаєте найпрекрасніше місце на Землі.

Поселення в готель.

Перше знайомство з регіоном  Кампанієя - це частування знаменитої піци Маргаріта! Неаполітанська піца - це місцева гордість і визначна пам'ятка. Якщо ви приїхали в регіон Кампанія, обов'язково скуштуйте  і можете вважати, що частина обов'язкової програми виконана. Неаполітанськії піці присвоєно знак Stg (specialità tradizionale garantita), як унікальному продукту. Традиційна піца буває двох видів: Маринара (Marinara) і Маргарита (Margherita). Запрошуємо і Вас скуштувати неаполітанську піцу приготовану в печі. А завершенням стане - дегустація Італійського вина, за хороший початок подорожі.

Ночівля.

3 День

Сніданок.
В цей день ми пропонуємо Вам 2 екскурсії
09:30 - «Його Величність Неаполь + вулкан Везувій» (35 €) .
Неаполь - це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Вільний час в Неаполі.

Повернення в готель.

16:00 - «Королівська Формія, магічний півострів Гаета + природнє диво Обриви Одісея» (25 €). Запрошуємо до колишньої резиденції неаполітанських королів – міста Формії. Історія якого бере свій початок ще в 5-му столітті до н.е., а в епоху Стародавнього Риму. У Формії, яка пережила завоювання римлян, варварів, візантійців і французів, не могло не зберегтися слідів такої бурхливої ​​історії.
Фото-пауза на панорамній набережній.

Далі запрошуємо на півострів. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви - з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї - з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанської затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під оборонними стінами і побачите справжнє диво природи - п'ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.

Повернення в готель.
Ночівля.

4 День

Сніданок. Виселення.

Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (35€)*.

Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом.

Вільний час.

Екскурсія "Між небом та землею - Ватикан" (10€). Відвідаємо одну з найменших, проте одну з найвідоміших країн – Ватикан. О, Ватикан, скільки скарбів ти тримаєш в собі. Місце, де мешкала сама Історія в найяскравішому її прояві. Вселенська Церква, схвалена одним з улюблених учнів Христа. Проповідник № 1 у світі. Перстень Всевладдя. Спадкоємець найзагадковіших і скандальних артефактів історії та культури. Єдина у світі держава в державі. (пересування по місту громадським транспортом).

Збір групи.
Переїзд на територію України.

5 День

Вранці зупинимося на сніданок на території Угорщини.
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми ... Ми їдемо додому )

Пізнє прибуття до Львова.

Вартість туру:

Вартість при ранньому
бронюванні (за 3 тижні до виїзду)

Вартість при стандартному
бронюванні 

189 €

229 € 


*при замовленні туру обовязкове придбання екскурсії позначеної (*) - екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму»

Дати виїздів:

27.07.2019 , 13.08.2019

У вартість туру включено

- проїзд транспортом євро-класу по маршруту;
- проживання в готелі (2 ночі);
- харчування ВВ - порційні сніданки;
- екскурсії по програмі;
- дегустація Італійського вина;
- частування неаполітанської піцци
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- курортний збір: 4.75 €/доба;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79057, Україна, м. Львів,
вул. Антоновича, 138б, оф. 11
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»

(032) 295 33 80(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний