(032) 295 33 80 (050) 370 41 12

Південь Італії: Рим + Неаполь

28.10.2017 (5 днів) від 285 €

Маршрут

Львів

Будапешт

Байя Доміція

Гаета

Неаполь

Рим

Львів

Найкрасивіші міста Південної Італії і не тільки
Будапешт, Рим, Ватикан, Неаполь, Формія, півострів Гаета, вулкан Везувій, обриви Одіссея

Програма туру

1 День

06:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
06:30 - виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини.
Перетин українсько-угорського кордону.

Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту» + частування фірмовими настоянками. Ви поринете у справжню казку - найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. Фіналом прогулянки буде частування вином на найкрасивішій набережній Корзо - за хороший початок подорожі!

Нічний транзит до Італії.

2 День

Прибуття на побережжя Одіссея, м. Байя Доміція.  

Одне з наймальовничіших місць на узбережжі Тірренського моря, з піщаними пляжами, що розкинулися майже на 100 км - Рів'єра-ді-Улісс - знаходиться між Римом і Неаполем. Це дивовижне по красі місце, оспіване Гомером та Гете, також називають «Рів'єрою Одіссея». За бездоганну чистоту пляжів і моря узбережжя не раз було відзначено «блакитним прапором».

Поселення в готель.

Пропонуємо скуштувати на смак знамениту кухню Південної Італії (17 €). Вечеря в ресторані 4* готелю.

Ночівля.

3 День

Сніданок.
09:30 - факультативна екскурсія «Його Величність Неаполь + вулкан Везувій» (45 €).
Неаполь - це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Вільний час в Неаполі.

Повернення до м. Байя Доміція.

17:00 - «Королівська Формія, магічний півострів Гаета + природнє диво Обриви Одісея» (25 €). Запрошуємо до колишньої резиденції неаполітанських королів – міста Формії. Історія якого бере свій початок ще в 5-му столітті до н.е., а в епоху Стародавнього Риму. У Формії, яка пережила завоювання римлян, варварів, візантійців і французів, не могло не зберегтися слідів такої бурхливої ​​історії.
Фото-пауза на панорамній набережній.

Далі запрошуємо на півострів. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви - з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї - з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанської затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під оборонними стінами і побачите справжнє диво природи - п'ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.

Повернення в готель.
Ночівля.

4 День

Сніданок. Виселення.

Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (38 €*).

Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом.

Для бажаючих продовження екскурсії "Ватикан та Базиліка Святого Петра" (25 €). Відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну – Ватикан. О, Ватикан, скільки скарбів ти тримаєш в собі: музей повний римських статуй і рукотворних гобеленів, чудо світу – Секстинська капела і, звичайно, собор Святого Петра, що є місцем паломництва тисяч християн зі всього світу (пересування по місту громадським транспортом).

Збір групи.
Переїзд на територію України.

5 День

Вранці зупинимося на сніданок на території Угорщини.
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми ... Ми їдемо додому )

Пізнє прибуття до Львова.

Вартість туру:

Дати виїзду: 15/07 05/08, 21/08
Вартість:  
 

Важливо: При бронюванні туру обов’язкове замовлення екскурсії позначеної «*»

Дати виїздів:

05.08.2018 , 21.08.2018

У вартість туру включено

- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелі 4*;
- харчування ВВ - сніданки;
- екскурсії по програмі;
- дегустація фірмових настоянок;
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- курортний збір: 4.75 €/доба;

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79057, Україна, м. Львів,
вул. Антоновича, 138б, оф. 11
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»

(032) 295 33 80(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний