(032) 295 33 80 (050) 370 41 12

Новорічні Дунайські пригоди: Будапешт та Відень

30.12.2017 (5 днів) Від 69 €

Маршрут

Львів

Будапешт

Сентендре

Відень

Львів

Програма туру

1 День

22:00 – збір групи на вокзалі м.Львів.

22:30 - виїзд на територію Угорщини.

Перетин україно - угорського кордону.

2 День

Прибуття до м. Егер.

Запрошуємо на оглядову екскурсію містом. Для Вас відкриється монументальна неокласична споруда головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XV ст., навколо якого розкинувся розкішний парк. Також Ви побачите центральну площу та знамениту егерську фортецю.

Вільний час.

Відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію угорських вин та національною стравою гуляшем (25 €)*. Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся, чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою.

Переїзд до Будапешту. Поселення в готелі.

Підготовка до Нового року.

Пропонуємо  святкування на центральній площі міста, де проходитимуть запальні масові гуляння.

З Новим роком 2018!!!

Збір групи.

Повернення в готель. Ночівля.

3 День

Пізній сніданок.

Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий  Королівський палац.

Вільний час. Можливість відвідати знамениті термальні купальні графа Сечені.

Для бажаючих факультативна екскурсія «Місто казкових мрій – Сентендре» (15 €). Ви прогуляєтеся вузенькими казковими вуличкам, мальовничими площами, завітаєте на традиційний європейський святковий базар та відвідаєте найсолодше місце на землі – Музей марципанів, щоб там продегустувати солодощі.

Повернення до Будапешту.

Запрошуємо на вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю «Вогні нічного Будапешту» (18 € ). Перед Вами відкриється Будапешт, якого Ви ще не бачили…Зовсім іниший, магічний, у нічних вогнях, мости, набережна Дунаю…

Ночівля.

4 День

Сніданок.

Виселення з готелю. Вільний день в Будапешті. Можливість відвідати знамениті термальні купальні графа Сечені або один з найстаріших зоопарків Європи.

Для бажаючих виїздна екскурсія до столиці Австрії – «Імперський Відень + палацо-парковий комплекс Шонбрунн» (45 €). Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи. Автобусна оглядова прогулянка центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам’ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту,  колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.

Продовження екскурсії «Блиск и розкіш династії Габсбургів – палац Шонбрунн » – відвідання палацового комплексу Шонбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це – ансамбль, що об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось уже справді — кайзерівський розмах: Шонбрун по площі приблизно рівний всьому «внутрішньому місту»! Шонбрунн — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.

Вільний час.

Для бажаючих дізнатися, ще більше про Відень, пропонуємо тематичну екскурсію: «Імперська дорога» (15 €) – пішохідна екскурсія по старій частині Відня. Хофбург – зимова резиденція Габсбургів, фешенебельна вулиця Грабен, символ Відня – собор святого Стефана.

Повернення до Будапешту.

23:00 – орієнтовний збір групи в Будапешті.

Виїзд на територію України.

5 День

08:00 – орієнтовне прибуття до м. Чоп

13:00 – орієнтовне прибуття до м. Львів.

Вартість туру:

Вартість туру – 138 €
Акційна програма «Подорожуємо разом»
На другу особу – 50 % від вартості – ЛИШЕ 69 €

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі в Будапешті 2 ночі;
- харчування ВВ – сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- готельний збір у НР період 7.85 € доба/ос.

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79057, Україна, м. Львів,
вул. Антоновича, 138б, оф. 11
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»

(032) 295 33 80(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний