(032) 295 33 80 (050) 370 41 12

Дивовижні пригоди: Амстердам, Прага, Берлін

5 днів від 186 €

Маршрут

Львів

Краків

Прага

Амстердам

Берлін

Львів

 

Важливо!!!

Оглядові екскурсії у вартості 

Амстердам, Прага, Берлін

Програма туру

1 День

06:00 – виїзд зі Львова.
Перетин кордону з Польщею.

Для бажаючих можливість знайомства з королівським Краковом (трансфер в центр міста + ознайомча прогулянка) - 6 €. Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель- місце коронації польських королів, Маріяцький костел з вівтарем Віта Сквоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукеніце, а також Ягелонський Університет.

Вільний час.

Ночівля в транзитному готелі.

2 День

Сніданок. Виселення.

Переїзд до Праги.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів». Прага - романтична, казкова, приваблива, граціозна, якою її означали навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв, десятків поетів, музик, митців. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги - Старомеська площа.

Далі запрошуємо Вас на екскурсію «Прага – королівське місто». (20 €)*

Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється: Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.

Вільний час.

Для всіх бажаючих прогулянка та вечеря на теплоході по річці Влтава (25€). Шведський стіл, хороша музика, панорами набережної Праги, цікаві розповіді, чи це не найкраще закінчення знайомства з Прагою?

Нічний транзит в Амстердам.

3 День

Прибуття до Амстердаму.

Запрошуємо на оглядову екскурсію столицею Нідерландів. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий амстердамський залізничний вокзал, побудований на дев’яти тисячах паль, музей Мореплавання та пришвартований біля нього вітрильник Ост-Індійської компанії «Амстердам», знаменитий плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура та чудова пишність водних каналів Амстердама забезпечать Вам незабутні враження від міста.
Вільний час. Пропонуємо факультативні екскурсії:
Прогулянка на кораблику по Амстердаму + ювелірна фабрика (25€) -  щоб там не говорили, але Амстердам треба дивитися з води. Можна довго гуляти містом, відвідувати музеї і сидіти в кофе-шопах, але якщо ви не прогуляєтесь хоча б раз на кораблику по каналах Амстердама, то повного відчуття Амстердама у вас не вийде. Не дарма ж Амстердам прозвали "північною Венецією"!
Вже більше як 400 років Амстердам відомий як «столиця діамантів». Всесвітньо відома техніка огранки діаманти була винайдена саме тут. «Gassan Diamonds» - старовинна ювелірна фабрика, що знаходиться в самому центрі Єврейського кварталу. Ви дізнаєтеся про різні сорти алмазів, за якими параметрами вони класифікуються і що впливає на їх цінність. Вам відкриється унікальна можливість зблизька побачити і розглянути ці «блискучі камінці», а за бажанням і придбати ексклюзивні ювелірні вироби з ними.

Пікантна екскурсія «Спокуси червоних ліхтарів» (25€)  - Ви відвідаєте Квартал Червоних ліхтарів ... Жриці кохання, кофешопи і вулиці старого міста. Під час цієї екскурсії найпікантніше і шокуюче стане доступніше.  Цей район називається "Валлен". Один з найстаріших і колоритних в місті. Архітектура 17го століття, "Коричневі" кабаки, де гуляли ще Ост-Індські моряки, Будинки веселощів - все це існує тут і донині. Музей сексу - цікаві та шокуючі експозиції, а також веселі механічні інсталяції не залишать байдужим нікого. З настанням сутінок у вітринах підсвічених червоним світлом з'являється краща зміна представниць найдавнішої професії з усіх куточків Європи і навіть світу. Ви побачите шоу, яке бадьорить кров та будить найпотаємніші бажання. А в кінці екскурсії бажаючі завітають до одного з найбільших кофешопів, де можна розслабитись та спробувати те, що дозволено тільки в Нідерландах. (Увага! Дану екскурсію можуть відвідувати тільки повнолітні 18 +).
Збір групи.

Переїзд до готелю.
Ночівля.

4 День

Сніданок. Виселення.

Переїзд до Берліну.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію містом. Його з упевненістю можна назвати одним з найдивовижніших та найяскравіших міст Європи. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму. Колишня столиця Пруссії, «Третього Рейху», НДР а нині – об'єднаної Німеччини, місто театрів і музеїв, «полігон архітектури». Прекрасні парки та величні барочні замки створюють неповторну атмосферу і нагадують про його велич. Рейхстаг та Бранденбурзькі ворота, Берлінська стіна, Александрплац та Кафедральний собор.
На обід рекомендуємо відвідати знаменитий- Хоффбройхаус. Оригінальна баварська пивоварня з величезною філією в Берліні. Саме тут традиційно вдягнуті офіціанти подають страви баварської кухні, соковиті ковбаски, по-особливому тушкована капуста і все це під неперевершене баварське пиво.
Збір групи.

Нічний переїзд до Амстердаму.

5 День

Сніданок. Виселення.

Виїзд до Львова. Пізнє прибуття.

Вартість туру:

 

Вартість туру: 

(до 01.04.19)

Вартість туру:

186 € 216 €

*Бронювання однієї екскурсії обов’язкове (найдешевша екскурсія)

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ – сніданки в готелях;
- оглядові екскурсії у вартості туру: по Амстердаму, Берліну та Празі;
- супровід керівника групи.

У вартість туру не включено

- готельний збір 3.5 €/ніч;
- страхування.

Відгуки:

Обговорення Facebook

Контакти

Зв'яжіться з нами
зручним для Вас чином:

79057, Україна, м. Львів,
вул. Івана Франка, 3
ПП Агенція подорожей «Річ-тур»
Вхід через двір з
вул. Академіка Богомольця

(032) 295 33 80(050) 370 41 12

Ми працюємо:

Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота - неділя: Вихідний